ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 16:03

Beşiktaş'ta mazbata töreni

Beşiktaşta mazbata töreni

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ve Divan Başkanlık Kurulu üyelerine mazbatalarını Başkan Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyeleri verdi.


Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ve Divan Başkanlık Kurulu üyelerine mazbatalarını Başkan Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyeleri verdi.

Başkan Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile birlikte tüm Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı mazbata töreni, Akaretler'deki kulüp binasında yapıldı.

Divan Başkanlık Kurulu seçiminde yeniden başkanlığa seçilen Yalçın Karadeniz'e mazbatasını Başkan Fikret Orman ile Divan Başkanlık Kurulu Kongre Divan Başkanı Şeref Nasır birlikte takdim etti.

Fikret Orman, Karadeniz ve ekibine başarılar dileyerek, "Hayırlı olsun. Çok centilmence bir Divan Başkanlık seçimi geçirdik. Divan bizim akil insanlarımızın oluşturduğu bir topluluk. Önümüzde bir üç yıllık çalışma süreci var. Çok uyumlu bir çalışma dönemi diliyorum. Ben ve arkadaşlarım bu seçimde çok objektif olduk. Kazananlara hayırlı olsun" dedi.

Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ise yaptığı açıklamada, "Bugün divanımız adına tarihi bir gün. Divan Başkanlık seçimi herkesin örnek alacağı şekilde bir kongre oldu, aynen Genel Kurul'da olduğu gibi... Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Yönetim Kurulumuza mazbata törenine tam kadro katıldığı için teşekkür ederim" dedi.

Divan Başkanlık Kurulu üyeleri de mazbatalarını alarak resmen göreve başladı.  

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER