ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 13:18

Beşiktaş'ta Holosko ve Sezer Öztürk'ün sakatlıkları

Beşiktaşta Holosko ve Sezer Öztürkün sakatlıkları

Avusturya kampında sakatlanan Holosko'nun detaylı tetkik ve konsültasyonlarının yapılması için İstanbul'a döneceği, Sezer Öztürk'ün ise 10 gün içinde takımla antrenmanlara başlayabileceği


Beşiktaş'ın Avusturya kampında sakatlanan Filip  Holosko'nun detaylı tetkik ve konsültasyonlarının yapılması için İstanbul'a  döneceği, Sezer Öztürk'ün ise 10 gün içinde takımla antrenmanlara başlayabileceği  açıklandı. 
 
Beşiktaş Kulübü Sağlık Kurulu, Holosko ve Sezer Öztürk'ün sağlık  durumu hakkında açıklama yaptı. 
 
Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, kasık  ağrıları şikayeti nedeniyle bir haftadır antrenmanlara çıkamayan Holosko'nun,  çekilen MR ve muayenesi sonrasında detaylı tetkiklere ihtiyaç duyulduğu  vurgulanarak, "Bu tetkik ve konsültasyonların Fulya Acıbadem Hastanesi Sporcu  Sağlığı Merkezi'nde gerçekleştirilmesi için futbolcumuzun İstanbul'a  gönderilmesine karar verildi. Filip Holosko bugün İstanbul'a hareket etti"  denildi. 
 
Hazırlık maçında sağ ayak bileği burkulan Sezer Öztürk'ün yapılan  değerlendirmesi sonucunda ise bağ ve kas zedelenmesi tespit edildiği ve  tedavisine başlandığı belirtilerek, oyuncunun 10 gün içinde takım antrenmanlarına  başlamasının hedeflendiği ifade edildi. 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER