ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 17:22

Beşiktaşlı futbolculardan Niang yorumu!

Beşiktaşlı futbolculardan Niang yorumu!

Beşiktaşlı futbolcular Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup ve Hilbert, bugün ziyarette bulundukları fuarda, Niang transferini değerlendirdi.


Beşiktaşlı futbolcular Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup ve Hilbert, kulübün yatak sponsoru İşbir Yatak'ın İstanbul Mobilya Fuarı'ndaki standını ziyaret etti.

CNR EXPO Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarı gezen futbolculara, Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavalcı ile Beşiktaş Futbol Takımı Antrenörü Recep Çetin de eşlik etti. Ürünlerle fotoğraf çektiren futbolcular, daha sonra gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Galatasaray yenilgisiyle ilgili konuşan Oğuzhan Özyakup, puan kayıplarına son vermek istediklerini belirterek, "İki haftadır puan kaybına uğradık. Buna bir son vermek istiyoruz. Yarın inşallah 3 puanı alıp evimizde 3 puanla başlangıç yapmak istiyoruz" diye konuştu.

Niang'ın Beşiktaş'a transferiyle ilgili sorular üzerine ise Necip Uysal, "Niang, kalitesi belli bir oyuncu. Tabii ki bize katkı sağlayacağına eminim" dedi.

Oğuzhan Özyakup ise, "Bu transfer seni heyecanlandırdı mı?" biçimindeki soruya, "Büyük bir futbolcu, inşallah bize katkısı olur" ifadeleriyle yanıt verdi. Derbide, Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Melo ile arasında yaşanan olayla ilgili soru üzerine de Oğuzhan, "Bunun için konuşmaya gelmedik. Konuşmak da istemiyorum zaten. Önümüzde daha önemli şeyler var. Üç puan almamız gerekiyor, inşallah alırız" şeklinde konuştu.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER