ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 22:03

"Beşiktaş'ın parasal olarak problemlerinin çoğu çözüldü"


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Beşiktaş'ın parasal olarak problemlerinin çoğu çözüldü. İtibarının ayağa kalktığı günleri yaşamaktayız" dedi.

Orman, Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneğinin siyah beyazlı kulübün kuruluşunun 110. yıl dönümünü dolayısıyla düzenlediği geceye katıldı.

Yaklaşık 15 aydır kulüp başkanlığı görevini yürüttüğünü hatırlatan Orman, zor bir süreçten geçtiklerini ifade etti.

"Bütün problemlerimizi çözemedik ama artık tünelin arkasındaki ışık gözüküyor" diyen Orman, şunları söyledi:

"Beşiktaş, hızla ayağa kalkacaktır. Beşiktaş'ın parasal olarak problemlerinin çoğu çözüldü. İtibarının ayağa kalktığı günleri yaşamaktayız. Beşiktaşlılık, sadece maç skoru değildir, bir duruştur. Her zaman dik durmak, hiç kimseye taviz vermemek, mütevazı olmak ve halkla bir olmak... İşte bu Beşiktaşlılıktır. Biz büyüklerimizden bunu böyle öğrendik. Allah uzun ömür versin Süleyman Seba'ya. Ondan öyle öğrendik ve öyle de davranmaya devam ediyoruz."

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Erman Kunter ise hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek, "İyi bir süreç içerisindeyiz. Geçen yıl yaşadığımız şampiyonluğu bu yıl da tekrarlamak istiyoruz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Kunter, Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik'e forma hediye etti. Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman da kongre üyesi olmaya hak kazananlara, üyelik kartlarını takdim etti.

Orman, daha sonra üzerinde "Beşiktaş 110. yılı" yazılı pastayı kesti.
    

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER