ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 10:25

Beşiktaş'ın giderlerini üstlendiler

Beşiktaşın giderlerini üstlendiler

Bursa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Eroğlu: ”Dernek olarak takımızın Bursaspor maçı öncesi tüm konaklama giderlerini karşılayacağız”


Bursa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ozan Eroğlu, Beşiktaş’ın mali portresini bildikleri için takımın Bursaspor deplasmanındaki konaklama giderlerini üstlendiklerini söyledi. Eroğlu, bir otelde düzenlenen derneğin aylık toplantısında yaptığı açıklamada, 8 Nisan’da Bursaspor ile Beşiktaş arasında oynanacak karşılaşmada öncelikle dostluğun kazanmasını temenni ettiklerini bildirdi.

Sporun ve futbolun dostluk olduğunu Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın tüm futbol camiasına gösterdiğini dile getiren Eroğlu, şöyle konuştu: ”Biz de başkanımızın yanındayız, destekçisiyiz. Başkanımız Fikret Orman’ın barış yolunda attığı adıma Bursaspor camiası, taraftarı ve kamuoyunun da destek olmasını bekliyoruz. Bursa Beşiktaşlılar Derneği olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Feda yılında kulübümüzün mali portresini bildiğimiz ve gördüğümüz için dernek olarak takımızın Bursaspor maçı öncesi tüm konaklama giderlerini karşılayacağız. Onları burada misafir edeceğiz.” Daha sonra, konaklama masrafını karşılayacağı belirtilen dernek üyelerine plaket verildi.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER