ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 17:52

Beşiktaş’a yeni Kartal Yuvası

Beşiktaşa yeni Kartal Yuvası

Siyah-beyazlı kulübün Kale Outlet Center’daki yeni mağazasının açılışını başkan Fikret Orman yaptı.


Beşiktaş Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satan Kartal Yuvası mağazalarına bir yenisi daha eklendi.

Kale Outlet Center’daki Kartal Yuvası’nın açılışını Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu üyesi Metin Albayrak ile siyah-beyazlı futbolculardan Necip Uysal, Allan McGregor ve Mehmet Akyüz yaptı.

Siyah-beyazlı taraftarlar, başkan Orman’a açılış sırasında yoğun ilgi gösterdi. Fikret Orman’ı tezahüratlarla karşılayan taraftarlar, açılışa katılan futbolculardan da bol bol imza aldı.

Açılış öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan kulüp başkanı Orman, mağazanın çok güzel olduğunu belirterek, ”Kartal Yuvalarında bu sene agresif olarak büyüyeceğiz. 13-15 civarında mağaza açacağız. Bir tanesi burası. Camiamızdan çok sevdiğimiz arkadaşımız açtı” diye konuştu.

"Şampiyon değiliz"

Orman, Beşiktaş’ın şu anda şampiyon olmadığını belirterek, ”Sadece bir maç kazandık. Netice itibariyle derbi maçı da olsa, fark eden bir şey yok. Bu derbide kazanıp, daha önce çok fazla puanlar verdik. Önümüzdeki maçları final havasında oynayıp, elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Taraftarların yoğun ilgi ve desteğinden memnun olduklarını belirten siyah-beyazlı kulübün başkanı Orman, ”Derbideki son dakika golünde neler hissettiniz?” sorusunu ise ”Çok sevindik. Ama Beşiktaş’a yakışan nezakette rakibimizi ağırladık. Hiçbir taşkınlık olmadı. Netice itibariyle ilk maçta yenilmiştik, bunu kazandık. Mutluyuz” şeklinde yanıtladı.

Başkan Orman, ”Fenerbahçe maçında ’Yine son dakika’ dediniz mi?” sorusuna ise ”Demez olur muyum. Zaten 80. dakikadan sonra içerde izledik maçı. Artık ’Bende mi uğursuzluk var?’ demeye başlamıştım” diye yanıt verdi.

  

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER