ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 14:48

Beşiktaş'a transferi açıklandı!

Beşiktaşa transferi açıklandı!

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, takım kaptanı Serdar Kurtuluş'un Beşiktaş'a transfer olduğunu açıkladı.


Bülent Uygun, bu sabah Celal Doğan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. İlk olarak takım kaptanları Serdar Kurtuluş'un transferi hakkında bilgi veren Bülent Uygun, şunları söyledi:

"1.5 MİLYON EURO VE HASAN TÜRK'Ü ALDIK"

"Serdar Kurtuluş, 1 milyon 500 bin euro ve Beşiktaş'ın vereceği Hasan Türk karşılığında siyah beyazlı takıma transfer oldu. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kulübümüzle 1 yıllık anlaşması bulunan Cenk Tosun'un sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak istiyoruz. Cenk'le bu konuda görüştük. Cenk Tosun'un yine kulübün menfaatleri doğrultusunda başka bir takıma transfer olma ihtimali var."

"İTALYA'DA KAMPA GİRİYORUZ"

Bülent Uygun, yeni sezon hazırlıkları için hafta sonundae İtalya'da kampa gireceklerini de belirtti. Takımında sakat olan Yasin, Muhammed ve Ekrem'in iyileşmesinin sevindirici olduğunu vurgulayan Bülent Uygun, şöyle devam etti:

"SERDAR'IN YERİNE 2 FUTBOLCUM VAR"

"Ben bu 3 oyuncumu, yeni bir transfer olarak görüyorum. Yapacağımız hazırlık maçlarından sonra eksiklik gördüğümüz noktalara transfer yapabiliriz. Çok mücadeleci bir kadroya sahibiz. Önümüzdeki dönemde daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum. Serdar'ı yerini Ekrem Dağ veya Binya ile doldurmaya çalışacağız veya bu alana başka bir transfer yapmamız mümkün olabilir"

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER