ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Temmuz 2014 Cuma 12:58

Beşiktaş'a River Plate'ten kötü haber

Beşiktaşa River Plateten kötü haber

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için uzun süredir çabaladığı Manuel Lanzini'nin kulübü River Plate'in, transferde ödenecek vergi yüzünden işi yokuşa sürdüğü ileri iddia edildi.River Plate'in transferden doğacak vergileri Beşiktaş'a ödettirmek için diretmesinin transferi sıkıntıya soktuğu iddia edilen maraton.com'un haberinde, siyah beyazlı kulübün de bu teklife yanaşmaması nedeniyle bir türlü orta yolun bulunamadığı belirtildi. Demba Ba'nın transferiyle büyük bir sükse yapan Beşiktaş'ta yönetimin de River Plate kulübünün inadı ve uzlaşmaz tutumu yüzünden bu transferi rafa kaldırmayı düşündüğü ileri sürülüyor.

DEMBA BA'YI BULUT VE ORMAN İKNA ETMİŞ

Bu arada Beşiktaş'ın Chelsea'den kadrosuna kattığı Demba Ba'nın geçtiğimiz perşembe'yi cuma'ya bağlayan gece saat 02.30'da bir otelde Ahmet Bulut ve Fikret Orman'la buluştuğu ve bu buluşmada kesin olarak ikna olduğu öğrenildi.

Demba Ba'nın Beşiktaş taraftarından çok etkilendiği ve İstanbul'a gelişinde yolculuk boyunca Kur-an okuduğu öğrenildi.

Öte yandan, Beşiktaş yöneticisi Mete Vardar ise sağ bek ve stoper mevkileri için gelişmeler yaşanabileceğinin mesajını verirken Önder Özen'den boşalan Futbol Genel Direktörlüğü koltuğu için acelelerinin olmadığını ve zamanı geldiği zaman en iyi ismin oraya oturacağını söyledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER