ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Temmuz 2013 Pazartesi 18:10

Beşiktaş, Tolga Zengin'in transferinde mutlu sona ulaştı


Beşiktaş bir süredir gündeminde olan Trabzonspor'un milli kalecisi Tolga Zengin'in transferinde mutlu sona ulaştı. Tecrübeli kalecinin, 2 kulüp arasında sağlanan anlaşmanın ardından Trabzonspor Kulübü'ne gelerek takım arkadaşları, teknik heyet ve yöneticilerle vedalaştığı bildirildi.

Trabzonspor'da uzun süredir Beşiktaş'a transferi gündemde olan kaleci Tolga Zengin'in, transferi gerçekleşti. Daha önce yapılan görüşmelerde başarılı kaleciden olumlu cevap alan siyah - beyazlılar, bonservis konusunda Trabzonspor yönetimi ile yaptığı görüşmelerde ise mutlu sonu ulaşamamıştı. Uzuyan süreçten dolayı da iki kulüp yönetimi karşı karşıya getiren transfer bugün gerçekleşti. Trabzonspor ve Beşiktaş yönetimi arasında yapılan görüşmeler neticesinde anlaşmaya varıldığı ve başarılı kaleci Tolga'nın, siyah-beyazlı kulübü transferinin gerçekleştiği kaydedildi.

Bu gelişmenin ardından, Trabzonspor kulübün bulunduğu Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gelen kaleci Tolga'nın teknik heyet, takım arkadaşları, yöneticiler ve kulüp çalışanları ile vedalaştığı belirtildi.

Öte yandan, Beşiktaş yönetimin, bordo - mavili kulübün başarılı eldiven için talep ettiği 3 milyon Euro bonservis ücretini kabul etmesi, ya da kaleci Tolga'nın alacaklarından vazgeçmesi karşılığında sonuçlanmış olabileceği beliriliyor.

Henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığı transferle ilgili ilerleyen saatlerde bordo - mavili kulüpten resmi bir açıklama yapılacağı da bildiriliyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER