SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2014 Cuma 16:42

Beşiktaş taraftarlarının gönderdiği atkı Demirören'i kızdırdı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/demiroren-1421158-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/demiroren-1421158-622x360.jpg
Beşiktaş taraftarından Demirörene büyük çalım

Beşiktaşlı taraftarların gönderdiği örnek atkı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'i küplere bindirdi.


TFF, bu akşam Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak kritik Türkiye-Çek Cumhuriyeti karşılaşmasına özel bir atkı yaptırılıp maça gelen taraftarlara ücretsiz dağıtılması için kurmaylarına talimat verdi. Maçtan önce çok sayıda atkıyı hazır hâle getirmek için çare düşünen yetkililerin aklına Beşiktaşlı taraftarlar geldi.

Bu tür organizasyonları kısa sürede yapmakta deneyimli olan Siyah-Beyazlı bir taraftar grubundan benzerini yaptırmak için örnek bir atkı tasarımı isteyen Demirören'in kurmayları büyük bir sürprizle karşılaştı.

Beşiktaşlı taraftarlar, kırmızı beyaz renklerinin kullanıldığı örnek bir atkıyı TFF binasına gönderdi. Atkıyı gören TFF Başkanı Demirören ve etrafındakiler büyük bir şokla karşılaştı. Atkının bir tarafında 'Beşiktaşk', diğer tarafında ise 'Yeter Yıldırım Demirören yeter' yazıyordu. Demirören, karşılaştığı bu sürpriz sonrası küplere bindi.

(Fanatik)

 

 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

2 Fenerli 1 San Antonio’lu

SONRAKİ HABER

NBA yıldızı İstanbul’a bayıldı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.