ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 15:21

Beşiktaş, kamp için Antalya'ya geldi


Beşiktaş, devre arası hazırlık kampı çalışmaları için Antalya'ya geldi. Öğleden sonra özel bir uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Antalya Havalimanı'na gelen futbolcuları taraftarlar coşkuyla karşıladı. Antalyalı taraftarlar, teknik heyet ve futbolculara büyük sevgi gösterisinde bulundu. Siyah-beyazlı takım, Side'de 10 günlük bir kamp yapacak.

Futbol Komites Başkanı Ahmet Kavalcı, havalimanı çıkışında basın mensuplarının transferlerle ilgili sorularını cevaplandırdı. Kavalcı, Fenerbahçeli Özgür Çek ile ilgilenmediklerini ifade etti. Bir basın mensubunun İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Gökhan Süzen'in tranfseri ile ilgili sorususa Ahmet Kavalcı, "Gökhan Süzen'in tranfseri bitti diye bir şey yok ama görüşmeler sürüyor." diye cevap verdi.

Kavalcı, Antalya kampına 30 kişilik bir futbolcu kafilesi ile geldiklerini ve transfer konusunu da devamlı hoca ile görüştüklerini sözlerine ekledi.

Takım daha sonra havalimanından kamp yapacağı otele hareket etti. Siyah-beyazlı takımın akşam saatlerinde Antalya'da bir çalışma yapması bekleniyor.

Bu arada, ikinci devre hazırlıkları kapsamında Side'de 10 günlük kamp yapacak olan Beşiktaş kafilesi, Emirhan Group Otelleri’ne ait Sensimar Side Resort & Spa Otel’inde konaklayacak. Siyah - beyazlı ekip 6 - 9 Ocak tarihleri arasında Tutturcup Turnuvası'na katılacak.

11 Ocak tarihinde son hazırlık maçını oynayacak olan siyah-beyazlılar, 12 Ocak tarihinde ise İstanbul'a dönecek. Futbol Komitesi üyesi Ahmet Kavalcı'nın başkanlığını yaptığı, 30 kişilik kafilede şu futbolcular yer alıyor:

Cenk Gönen, Allan Mcgregor, Emre Metin, Melikhan Kılıçarslan, Roberto Hilbert, Mehmet Akgün, İbrahim Toraman, Tomas Sivok, Ömer Arslan, Ersan Gülüm, Julien Escude, Uğur Boral, Emre Özkan, Necip Uysal, Manuel Fernandes, Hasan Türk, Veli Kavlak, Filip Holosko, Kadir Arı, Mehmet Akyüz, Oğuzhan Özyakup, Muhammed Demirci, Mertcan Aktaş, Olcay Şahan, Erkan Kaş, Hugo Almeida, Mustafa Pektemek, Batuhan Karadeniz, Furkan Yaman, Sinan Kurumuş.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER