ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2013 Pazar 16:48

"Beşiktaş Kadıköy'de oynasın"

"Beşiktaş Kadıköyde oynasın"

İnönü Stadı'nın inşaatı için adımlar yavaş yavaş atılırken, Siyah Beyazlılar'ın inşaat süresince maçlarını nerede oynayacağı hâlen kesinlik kazanmış değil.


Galatasaray cephesi, Beşiktaş'ın Türk Telekom Arena'da oynamasına pek sıcak bakmazken, Fenerbahçe'de ise tam tersi bir hava hakim. Sarı Lacivertlilerin yöneticilerinden, Kartal'ın maçlarını burada oynayabileceğine dair olumlu açıklamalar gelmekte. Bu iki ihtimal dışında Beşiktaş'ın Atatürk Olimpiyat Stadı'nda da oynama şansı var. Son ve küçük bir tercih olarak da Siyah Beyazlılar'ın maçlarını Anadolu'da değişik şehirlerde oynama fikri düşünülüyor. Fakat bu ihtimal en son tercih olarak görülmekte. Beşiktaş yönetimi ise şu ana kadar kesin bir açıklama yapmamasına rağmen, Kadıköy ihtimaline sıcak baktığına dair mesajlar vermekte.

Biz de fanatik.com.tr olarak siz okuyucularımızın fikrini sorduk. "Beşiktaş'ın Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynamasını ister misiniz?" sorusuna katılan 152 bin kişinin yüzde 62'si bu soruya "Evet" oynamalı diyerek olumlu görüşlerini belirtti. Geri kalan yüzde 38'lik kısım ise soruya "Hayır" cevabını verdi.

(Fanatik)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER