ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2013 Perşembe 16:03

Beşiktaş, Fleetcorp ile imzayı attı

Beşiktaş, Fleetcorp ile imzayı attı

Beşiktaş Kulübü, resmi araç sponsoru Fleetcorp firmasıyla sözleşme imzaladı.


Akaretler'deki kulüp binasında bulunan Divan Kurulu Lokali'nde düzenlenen imza töreninde Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Dominique Cardineau, Finans Direktörü Barbaros Çıtmacı ve Ticari Direktör Barbaros Aytar hazır bulundu. Yapılan anlaşma kapsamında Fleetcorp firması, siyah beyazlı kulübün araç ihtiyaçlarını karşılayacak ve Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'nın şortlarında firma logosuyla yer alacak.

Sponsorluk anlaşmasının hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Orman, şunları söyledi:
"Fleetcorp firması yetkililerine kulübümüzle işbirliğine gittikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Türkiye'nin en önemli markasıyız ve alanında en iyisi olan bir firmayla anlaşma yapmış bulunuyoruz. Umut ediyorum ki birlikteliğimiz uzun soluklu olur. Yapılan anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum."

İmza töreninde bir konuşma yapan Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Dominique Cardineau, siyah-beyazlı kulübe sponsor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Beşiktaş gibi büyük bir camiaya sponsor olmaktan dolayı çok mutluyuz ve gururluyuz. Beşiktaş bir feda sezonu yaşıyor. Benzeri bir durumu biz de birkaç sene önce yaşamıştık ve dönüşümden başarılı bir şekilde çıkmıştık. İnanıyorum ki Beşiktaş da en kısa zamanda başarıya ulaşacaktır" diye konuştu.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER