ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 01:08

Beşiktaş Büttner'i bitiriyor!

Beşiktaş Büttneri bitiriyor!

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Manchester United forması giyen Alexander Büttner transferinde son aşamaya geldi.


Yeni sezon öncesi kadrosuna bir yabancı sol bek dahil etmek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Futbol Komitesi, Manchester United forması giyen Alexander Büttner transferinde son aşamaya geldi.

Kadrosuna katacağı sol bek için bir süredir alternatif isimler üzerinde araştırmalar yapan Siyah Beyazlılar, Hollandalı futbolcu konusunda karar kıldı. Büttner'in menajerinin bugün İstanbul'a gelerek Beşiktaş'ın yönetim kurulu üyeleri ile görüştüğü de öğrenilirken,  Manchester United ile oyuncuyu 1 yıllığına kiralama konusunda da büyük oranda anlaşmaya varıldığı bildirildi. 24 yaşındaki futbolcunun menajeri ile bugün yapılan görüşmelerin olumlu olduğu kaydedilirken, Büttner transferinin en geç 2 gün içinde tamamlanması bekleniyor.

Beşiktaş Futbol Komitesi, Büttner transferini tamamlaması halinde bu sezon için onuncu transferini yapacak ve 2013-2014 sezonu ara transfer dönemine kadar yeni bir oyuncuyu kadrosuna katmayacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER