ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Nisan 2013 Pazar 17:54

Beşiktaş, Bursa'ya geldi

Beşiktaş, Bursaya geldi


Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında yarın deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Bursa’ya geldi.

Feribot ile Mudanya Güzelyalı İskelesi’ne gelen kafileyi, kalabalık bir taraftar topluluğu tarafından karşıladı..
Takımı coşkulu bir şekilde tezahüratlar ve meşaleler ile karşılayan taraftarlar en çok ilgiyi Fernandes'e gösterdi. Fernandes'in ise taraftarların fotoğraf çektirmek istemesine morali bozuk bir şekilde kayıtsız davranması dikkatlerden kaçmadı.
Saat 16.30 sıralarında Güzelyalı İskelesi’ne gelen Beşiktaş kafilesi, burada çiçeklerle karşılandı. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği kafilede kaptan İbrahim Toraman'a Bursa Beşiktaşlılar derneği tarafından dernek ismi yazılı bir forma hediye edildi. Coşkulu tezahürat ve meşaleler ile karşılanan kafile, daha sonra konaklayacağı otele otobüsle hareket etti.

DEV BAYRAKLAR ASILDI

Ayrıca Beşiktaşlı kafileyi taşıyan otobüsün geçeceği güzergahlara Bursa’da yaşayan siyah-beyazlı taraftarlar bir binanı önüne dev bir bayrak astı. Evlerin balkonlarına astıkları dev bayraklar ile takımlarına destek veren Beşiktaşlı taraftarlar, takımları Bursaspor lehine tezahürat yaptı.
Karşılamanın ardından takım otobüsünün arkasından araçları ile konvoy yapan taraftarlar izin verilmemesine rağmen Siyah-Beyazlı takımın konaklayacağı otele kadar otobüsle beraber geldi.
Otel önünde taraftarları ve sloganlarla tezahüratları ile karşılanan Beşiktaş siyah beyaz balonlarla hazırlanan kapıdan geçti. Bazı taraftarlar futbolcullarla hatıra fotoğraf çektirdi.

Başkanlığını Beşiktaş Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavalcı'nın yaptığı kafilede şu futbolcular bulunuyor: “Cenk Gönen, Allan Mcgregor, Emre Metin, Roberto Hilbert, Mehmet Akgün, İbrahim Toraman, Ersan Gülüm, Julien Escude, Emre Özkan, Gökhan Süzen, Necip Uysal, Manuel Fernandes, Veli Kavlak, Filip Holosko, Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan, Erkan Kaş, Dentinho, Mustafa Pektemek, Sinan Kurumuş.”

 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER