ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ekim 2014 Cumartesi 16:54

Beşiktaş bayramlaştı

Beşiktaş bayramlaştı

Spor Toto Süper Lig’de yarın Balıkesirspor ile oynayacağı maç için Balıkesir’de bulunan Beşiktaş’ta, kamp yaptığı otelde öğle yemeği öncesi bayramlaşma töreni yaptı.


Spor Toto Süper Lig’de yarın Balıkesirspor ile oynayacağı maç için Balıkesir’de bulunan Beşiktaş’ta, kamp yaptığı otelde öğle yemeği öncesi bayramlaşma töreni yaptı.

Törene; ikinci başkan ve futbol şubesi başkanı Ahmet Nur Çebi, futbol A takımından sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar ile teknik direktör Slaven Bilic, teknik heyet ve futbolcuları katıldı. Bayramlaşma sırasında Ahmet Nur Çebi, Mete Vardar, Slaven Bilic ve Tolga Zengin kısa birer konuşma yaptılar.

AHMET NUR ÇEBİ: "BEŞİKTAŞ CAMİASININ BAYRAMINI KUTLUYORUM"

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi yaptığı konuşmada, "Sizlerin nezdinde, Beşiktaş camiasının bayramını kutluyorum. Sizleri çocuklarım, ailem gibi görüyorum. Aileme ’benim ikinci ailem var, oraya gitmek zorundayım’ dedim ve yanınıza geldim. Çok iyi yaptım, çok mutluyum. İyi ki sizinle bu bayramda beraber olmuşum. Bayramınızı kutluyorum. Sağlıklı ve sıhhatli, ailenizle birlikte nice bayramlar diliyorum. Aynı zamanda başarılı bir bayram günü geçirmeyi de ailece çok arzu ediyoruz" dedi.

METE VARDAR: "ALLAH BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZMASIN İNŞALLAH"

Futbol A takımından sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar ise, "Sizlere ’sevgili ailem’ diye hitap etmek istiyorum. Çok gururlu ve mutluyum, sizlerle beraber olduğum için. Benim için birinci öncelik başarı değil, birinci öncelik birliktelik. Benim bir kardeşim, 2 çocuğum var. 16 yıldır ilk kez ailemden ayrı bir bayram geçiriyorum, ama sizlerle beraber olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah Allah bu birlikteliğimizi hiçbir zaman bozmaz. Bu sevgi yumağı ile çok büyük başarılar elde ederiz. Sizin nezdinizde tüm Beşiktaş camiasının, İslam aleminin bayramını kutlarım. Bizimle beraber olamayan Fikret başkanımın ve yönetim kurulundaki tüm dostlarımızın bayramını bir kez daha kutlarım. İnşallah onlara yarın Balıkesirspor maçında da galibiyetle beraber, bir bayram hediyesi verme şansımız olur. Sizlerin ailelerinin, çocuklarının, yakınlarınızın bayramlarını tekrar kutlarım. Allah birlikteliğimizi bozmasın inşallah" diye konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic de, "Burada sizinle birlikte olmak, bunun bir parçası olmak bizim için gerçekten gurur verici. Sizlere, ailelerinize, dostlarınıza tüm Beşiktaş ailesine iyi bayramlar diliyoruz" sözlerini sarf etti.

Beşiktaş Kaptanı Tolga Zengin de yaptığı konuşmada, "Bizi yalnız bırakmadığınız için, bizi bir aileniz, evladınız, kardeşiniz olarak gördüğünüz için, takım arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. İnşallah yarınki maçı alıp asıl bayramı o zaman yaşayacağız" ifadelerini kullandı.


 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER