ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 16:22

Benzema, Ancelotti'yi suçladı

Benzema, Ancelottiyi suçladı

Karim Benzema geleceği ve Real Madrid ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Real Madrid'de oynadığı oyun ile eleştiri okların hedefi haline gelen Benzema bir basın toplantısı düzenleyerek kendisini savundu.

Fransa milli takımı kampında gazetecilerin karşısına geçen yıldız futbolcu gol yollarında sıkıntı yaşamasının en önemli nedeni olarak Ancelotti'nin oyun sistemini gösterdi. Karim Benzema, sahada defansif ağırlıklı görev yaptığını bazen oyun içinde 10 kilometre koştuğunu vurgulayarak "Takıma farklı açılardan çok yardımcı oluyorum sanırım. Bu eleştirileri hak etmiyorum" sözlerini etti. 9 numarayı üzerine geçirmiş çok çeşitli golcülerin olduğunu hatırlatan Fransız golcü, bazı 9 numaralı futbolcular var ki çok gol atarlar bazıları da gol atmaktan çok gol atılmasını sağlarlar ben bu ikinci sınıfa giriyorum yanı aklımı takımımın galip gelmesine odakladım açıklaması yaptı.

Yıldız oyuncu basın toplantısında, gelen eleştiriler karşısında rahat olduğunu sözlerine ekleyerek bu saat den sonra matematik eğitimi almasına gerek olmadığını çünkü geleceğe güvenle baktığını belirtti.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER