ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 09:44

Benfica'nın kozu Burak!

Benficanın kozu Burak!

Fenerbahçe, Cardozo transferinde köşeye sıkışmış durumda...


Bonservis bedelini çok bulan F.Bahçe’ye Benfica yönetimi, “Burak’ı ülkenizde 25 milyon Euro’ya satıyorlar, Cardozo için 15 milyon Euro çok değil” dedi.

Fenerbahçe’nin Oscar Cardozo transferinde ilginç gelişmeler yaşanırken Benfica Kulübü istediği parayı almak için direnmeye devam ediyor... Buna karşılık da Sarı-Lacivertliler kıran kırana bir pazarlığa girmiş durumdalar. Portekiz ekibi, Paraguaylı yıldızı için belirlediği 15 milyon Euro bonservis bedelinden aşağıya inmiyor. Pazarlıkları yürüten idari menajer Hasan Çetinkaya bu konuda elinden geleni yapıyor ancak Benficalı yöneticilerin oynadıkları son koz karşısında köşeye sıkışmış durumda.

Portekizli idareciler bonservis bedelinin çok bulunması üzerine, “Ülkenizde golcü Burak Yılmaz için kulübü Galatasaray bonservis bedeli olarak 25 milyon Euro istiyor. Bu nedenle kendini kanıtlamış ve kalitesi belli olan Cardozo için 15 milyon Euro çok değil” diyerek adeta son kozunu oynadı.

ÖNEMLİ KULÜPLER DEVREDE

Oscar Cardozo için Fenerbahçe kıran kırana bir pazarlık yaparken elini çabuk tutmazsa yıldız oyuncuyu kaçıracak gibi görünüyor. Çünkü özellikle Milan ve Atletico Madrid ile birlikte iki İngiliz kulübünün de Cardozo için girişimlere başladığı öğrenildi. Bu durum Sarı-Lacivertliler’in canını sıkarken işi bir an önce bitirmek için belirlenen 8 milyon Euro’luk bonservis bedelinde artırıma gidilip 10 milyon Euro teklif edilmesi planlanıyor.

(Habertürk)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER