ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2013 Pazar 12:38

Belhanda için çarpıcı iddia!

Belhanda için çarpıcı iddia!

Galatasaraylı Amrabat'ın Milli Takımdan arkadaşı Belhanda'ya söylediği sözlerin de Fenerbahçe'ye gelmemesinde etkili olduğu da ortaya çıktı.


Kanaltürk'te yayınlanan Top Bizde programı için Galatasaray muhabiri Murat Bereket'e konuşan Nordin Amrabat, Belhanda'nın Fenerbahçe'ye gelmemesinin nedeninin Montpellier Başkanı olduğunu söyledi. Amrabat, "Ben Belhanda'ya Türkiye'nin ne kadar güzel bir ülke olduğunu anlattım. İyi teklifler de aldı. İngiltere'den de isteniyordu ama Fenerbahçe'ye gelecekti. Fakat sanırım Montpellier Başkanı yüzünden bu transfer olmadı" derken, bu konuda bir de espri yaptı ve, "Ben ona Türkiye'nin en büyük takımı Galatasaray dedim sanırım ondan gelmedi" dedi.

 GALATASARAYLILAR BİLİYORDU!

Fenerbahçe’nin, transferi için büyük uğraş vermesine karşın, kulübü Montpellier’in bitmek tükenmek bilmeyen istekleri nedeniyle transferinden vazgeçildiği Younes Belhanda konusunda çarpıcı iddia. Bazı Galatasaraylı futbolcuların kendi aralarındaki konuşmalarda dillendirdiklerine göre, takım arkadaşları Nordin Amrabat, Belhanda transferinin olmayacağını önceden kendilerine söyledi.

Sarı-Kırmızılılar, Fas Milli Takımı’nda birlikte görev yaptığı Belhanda ile aynı odayı kullanan Amrabat’ın, “Gazetelerde, televizyonlarda bu işin bittiği söyleniyor ama Belhanda bana Fenerbahçe’ye gitmeyeceğini açıkladı. Bu transfer olmayacak” sözlerini sarf ettiğini, konunun da onun söylediği şekilde sonlandığı iddiasında bulundu. Milli takım dönüşü, 22 yaşındaki vatandaşı için, “Türkiye’de mutlu olabileceğine inanıyor. Türk taraftarların coşkusu da onu heyecanlandırdı” sözlerini söyleyen Amrabat’ın iki gün sonra bu şekilde konuştuğunun iddia edilmesi kafaların karışmasına neden oldu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER