ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 11:36

Beckham out, Mesut in!

Beckham out, Mesut in!

İngiliz basını, Mesut Özil ve kız arkadaşını Almanya'nın David ve Victoria Beckham'ı ilan etti.


İngiliz basını Arsenal’a transfer olan Mesut Özil ve pop yıldızı kız arkadaşı  Mandy Capristo’yu Londra’ya gelmeden Almanya’nın David ve Victoria Beckham’ı ilan etti.

Çiftin  el ele yürürken fotoğrafını birinci sayfadan veren akşam gazetesi London Evening Standard, Mandy Capristo’nun seksi fotoğraflarını yayımladı. Evening Standard, patlak gözlerinden dolayı çizgi film karakteri balık Nemo ismi takılan Mesut Özil’in her maçtan önce Kuran’dan süre okuduğuna dikkat çekti.  Premier ligin yeni süper yıldızının, Arsenal’in  umutlarında kilit oyuncu olacağını vurguladı.

Bu yılın başlarında çıkmaya başlayan ünlü çiftin, müşterek Facebook sayfaları var ve facebookla  birbirlerine romantik mesajlar atıyorlar. 21 yaşındaki Capristo reality show’da meşhur olan bir  kız müzik grubunun şarkıcısı ve solo albümünü bu yıl çıkarttı. Mandy Capristo Alman FHM dergisi okurları tarafından  dünyadaki en seksi kadın seçildi.

İngiliz gazetesi, Türk  anne babanın oğlu olan Mesut Özil’in sürekli dininden bahsettiğine ve Real Madrid’de oynarken Cristiano Ronaldo’ya Kuran'dan süreler öğrettiğine dikkat çekti. 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER