ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2014 Pazartesi 20:51

Basketbolda maçın ardından


Beko Basketbol Ligi'nde Anadolu Efes'i 73-64 yenen Fenerbahçe Ülker'in başantrenörü Zeljko Obradovic, maçın büyük bir bölümünde takımının ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu söyledi.
Obradovic, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, son dönemde çıkışta olan bir takıma karşı mücadele ettiklerini belirterek, "Bu akşam kazanmak için takım gibi ve sert oynamamız gerekiyordu. 35 dakika boyunca sergilediğimiz performanstan çok memnunum. Oyuncularımız her top için savaştı. Davranışları çok örnekti. Sonuçta bu şekilde oynamamız gerektiğini anladılar. En önemlisi de bizi yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.
Sırp çalıştırıcı, maçın son bölümünde ise istemediklerini bir oyun oynadıklarını anlattı.

- Aggelou: "Fenerbahçe Ülker hak etti"

Anadolu Efes Başantrenörü Vaggelis Aggelou ise Fenerbahçe Ülker'in iyi mücadele ettiğini anlatarak, "Rakibimizi kutluyorum. Maçı hak ederek kazandılar" dedi.
"Bizim için çok kötü bir maçtı" diyen Aggelou, "Bunun birçok nedeni var. İlk olarak Fenerbahçe Ülker, birebir oyunlarında 20 sayı buldu. Biz dış atışlarda istediğimizi yapamadık. Rakibimizin üstün oyunu, farkı yarattı. Maçın sonuna doğru, bu farkı kapatmaya çalıştık ama yeterli olmadı. Oyunumuzu daha fazla geliştirmeliyiz" ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER