ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Şubat 2014 Salı 13:29

Basketbol: ULEB Avrupa Kupası


Basketbol Erkekler ULEB Avrupa Kupası'nda 32 takımın mücadele ettiği ikinci turda, son grup maçları yarın oynanacak.
Son maçlar öncesi J Grubu'nda lider durumda bulunan ve son 16 takım arasına kalmayı garantileyen Aykon TED Ankara Kolejliler, deplasmanda Fransız ekibi BCM Gravelines'e konuk olacak.
Grupta çıkma şanslarını son haftaya taşıyan Türk ekiplerinden Pınar Karşıyaka, deplasmanda Fransa'nın Nanterre, Banvit evinde İsrail'den Hapoel Migdal, Beşiktaş İntegral Forex ise deplasmanda İspanya'nın CAI Zaragoza ekipleriyle karşı karşıya gelecekler.
Gruplarda son maçlar ve puan durumları şöyle:
I Grubu:
20.30 Ratiopharm-Fox Town Cantu
21.45 JSF Nanterre-Pınar Karşıyaka
Takım O G M A Y P 1. JSF Nanterre 5 3 2 413 415 8 2. Ratiopharm 5 3 2 430 418 8 3. Fox Town Cantu 5 2 3 434 416 7 4. Pınar Karşıyaka 5 2 3 381 409 7
J Grubu:
21.00 BCM Gravelines-Aykon TED Ankara Kolejliler
21.30 Dinamo Banco di Sardegna-Brose Baskets
Takım O G M A Y P 1. Aykon TED Ankara Kolejliler 5 4 1 417 398 9 2. Brose Baskets 5 3 2 391 373 8 3. Dinamo Banco di Sardegna 5 2 3 424 433 7 4. BCM Gravelines 5 1 4 373 401 6
K Grubu:
19.30 Maccabi Haifa-Khimki Moskova Region
21.30 Montepaschi Siena-CEZ Basketball Nymburk
Takım O G M A Y P 1. Khimki Moskova Region 5 5 - 439 355 10 2. CEZ Basketball Nymburk 5 2 3 386 400 7 3. Maccabi Haifa 5 2 3 340 388 7 4. Montepaschi Siena 5 1 4 375 397 6
L Grubu:
19.00 Panionios-Bilbao Basket
20.15 Kızılyıldız Telekom-Nizhny Novgorod

Takım O G M A Y P 1. Kızılyıldız Telekom 5 4 1 427 384 9 2. Nizhny Novgorod 5 4 1 390 362 9 3. Bilbao Basket 5 2 3 406 387 7 4. Panionios 5 - 5 334 424 5
M Grubu:
19.00 Banvit-Hapoel Migdal
21.30 Union Olimpija-Budivelnik Kiev

Takım O G M A Y P 1. Hapoel Migdal 5 4 1 428 396 9 2. Budivelnik Kiev 5 3 2 413 408 8 3. Banvit 5 2 3 385 386 7 4. Union Olimpija 5 1 4 368 404 6
N Grubu:
18.00 Khimik Yuzhne-Strasbourg
21.00 Alba Berlin-Radnicki Kragujevac
Takım O G M A Y P 1. Alba Berlin 5 4 1 387 359 10 2. Radnicki Kragujevac 5 2 3 397 388 7 3. Strasbourg 5 2 3 382 393 7 4. Khimik Yuzhne 5 2 3 355 381 7
O Grubu:
21.45 Valencia Basket-Unics Kazan
20.00 Stelmet Zielona Gora-Telenet Ostend
Takım O G M A Y P 1. Unics Kazan 5 4 1 385 352 9 2. Valencia Basket 5 3 2 427 355 8 3. Telenet Ostend 5 2 3 355 403 7 4. Stelmet Zielona Gora 5 1 4 345 402 6
P Grubu:
19.00 Lietuvos Rytas-Cedevita Zagreb
22.00 CAI Zaragoza-Beşiktaş İntegral Forex

Takım O G Y A Y Av. P 1- Lietuvos Rytas 5 3 2 416 418 -2 8 2- Beşiktaş İntegral Forex 5 3 2 362 375 -13 8 3- Cedevita Zagreb 5 2 3 359 354 5 7 4- CAI Zaragoza 5 2 3 376 366 10 7

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER