ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2013 Salı 11:02

"Başkanımız için kazanmak istiyorduk"

"Başkanımız için kazanmak istiyorduk"

Bursasporlu futbolcular, Eskişehirspor ile golsüz berabere kaldıkları maç sonrası açıklamalarda bulundu. Yeşil beyazlılar, başkan İbrahim Yazıcı için kazanmak istediklerini ancak sahadan beraberlikle


Çok üzücü bir haftayı geride bıraktıklarını belirten Şener, Orduspor maçından sonra yaşananların morallerini bozduğunu söyledi. Başkan İbrahim Yazıcı'ya son görevlerini yerine getirmek için sahaya çıktıklarını ifade eden Şener, "Başkanımız için son görevimizi yerine getirmek istedik. Mücadele ettik ve yenilmedik. Ömer ağabey son maçını oynadı. Kendi için çok sevinçli bir gündü. Allah bize de böyle bir ayrılığı nasip etsin. Biz üçüncülüğü kovalıyorduk ve bunu son haftaya taşımak istiyorduk. Avrupa'yı garantilememizin rahatlığı yoktu. Ancak berabere kaldık" diye konuştu.

Kendi performansını da değerlendiren Şener, "İkinci ligden gelip Süper Lig'de oynamak kolay değil. Allah yardımcımız oldu. İyi bir sezon geçirdim. Ben de Bursaspor camiası için elimden geleni yapmak istiyorum" dedi.

HARUN: "ETKİLENDİK"
Bursaspor'un genç kalecisi Harun, Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatından tüm futbolcuların çok etkilendiğini söyledi. Harun, "Hafta içi çok üzücü bir olay yaşadık. Hepimiz çok etkilendik. İyi antrenman yapamadık. Psikolojik olarak da durumumuz belliydi. Başkan için kazanmak istiyorduk, ama olmadı. Artık son maçı oynayıp önümüzdeki sezona bakacağız. Uzun süredir oynamıyorum. Maç oynamak önemli. Şans bulunca en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum" şeklinde konuştu.

MURAT: "BU BİRLİKTELİKLE BİR GÜN ŞAMPİYON OLURUZ"
Zor bir haftayı geride bıraktıklarını ifade eden Murat Yıldırım, "Başkanımız vefat etti. Zor bir haftaydı. Ömer ağabey de veda maçına çıktı. Seyirci için de buruk bir maç olduğunu düşünüyorum. Bunu hissettik. Yenmemiz gerekiyordu, ama yenemedik. Biz taraftarlarla birliktelik sağlarsak belki üçüncülük kaybederiz, ama bir gün şampiyon oluruz. Yeter ki bu birliktelik olsun" diye konuştu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER