ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2014 Cuma 14:49

Başkan seçilirse Terim gelir mi?

Başkan seçilirse Terim gelir mi?

Sarı-kırmızılı kulüpte bu ay sonunda yapılacak olan başkanlık seçimi için aday olan Duygun Yarsuvat, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.


Galatasaray başkan adaylarından Duygun Yarsuvat, Fatih Terim’den Cesare Prandelli’ye, teknik kadrodan gelecek planlarına kadar birçok konuya açıklık getirdi.  Yarsuvat, Galatasaray’ın geleceğindeki projelerini anlattı.

“DEĞİŞİKLİK DÜŞÜNMÜYORUM”

Sarı-kırmızılı başkan adaylarından Duygun Yarsuvat, Galatasaray’daki birlik ortamının güçlenmesi gerektiğini ifade ederek, “Barış ortamının güçlenmesi için aday oldum. Tüzüğün 27. maddesi çok açık. Ben olsam da olmasam da 15 Mayıs’ta yeni seçim yapılır. Abdurrahim Albayrak’ı tercih etmemin sebebi, Galatasaray sevgisiyle yaşayan, yatıp kalkan biri. Ali Dürüst’e teklifimi yaptım. Cevap olarak düşünmek istediğini söylediler. Gelirlerse Galatasaray’a faydalı olurlar. Göreve geldiğim zaman ilk icraatım mali ve idare portföyü önüme koymak olacak. Benim görevim 2015’in Mayıs ayında biter. Herkese söylüyorum. Şimdiden gerekli hazırlıkları yapın. Ne teknik kadroda ne futbolcu kadrosunda bir değişiklik düşünmüyorum. Feldkamp’ı, Rijkaard’ı, Lucescu’yu yedik. Ne yazık ki birçok teknik adam harcadık. Ocak ayında yapılacak transferde takıma yararlı bir futbolcu alamazsınız” dedi.

Galatasaray’dan olaylı bir şekilde ayrılan Fatih Terim hakkında da önemli açıklamalar yapan Yarsuvat, Terim’in takımdan ayrılmasını hiçbir zaman istemediklerini söyledi.

“GALATASARAY İÇİN ŞAHİN OLURUM”

Sarı-kırmızılı camiaya verdiği değeri dile getiren Duygun Yarsuvat, “Kurumlar, parmağını gözüne sokar gibi kulübün aleyhine bir harekette olurlarsa, Galatasaray için şahin olurum” açıklamasını yaptı.

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER