ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 16:42

Başkan Aziz Yıldırım'ı coşturan imza

Başkan Aziz Yıldırımı coşturan imza

Fenerbahçe Ülker'in dünyaca ünlü antrenörü 2 yıllık sözleşme imzalarken,


Fenerbahçe Ülker'in uzun süren uğraşlar sonucunda takımın başına getirdiği Zeljko Obradovic, 2 yıllık resmi sözleşmeye imza attı.
 
Ülker Sport Arena'da taraftarlara açık gerçekleştirilen imza töreninde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da hazır bulundu. İmza sonrası keyiflenen Başkan Yıldırım, taraftarların yaptığı "Obradovic" tezahüratlarına eşlik etti.
 
Fenerbahçe CEO'su Hasan Hakkı Yılmaz "Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulübü. Ortağımız Ülker ile birlikte en iyilerle çalışmak istiyoruz. Bu nedenle Zeljko Obradovic ile çalışmaya karar verdik. Başka Ülker'e ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ediyoruz" dedi.
 
Kariyerinde 8 Euroleague şampiyonluğu bulunan Sırp çalıştırıcı şunları söyledi:
 
"Başkan Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ederim. Fenerbahçe gibi çok önemli bir takımın başına geçmem için fırsat sağladığı için. Ülker ve Semih Özsoy'a da teşekkür ederim. Çok mutluyum. Fenerbahçe'nin ne kadar önemli bir kulüp olduğunu biliyorum. Fenerbahçe'de birlikte çalışacağım herkesin de bunu bilmesini isterim. Fenerbahçe benim evim olacak; bunun sözünü verebilirim. Taraftara çok teşekkür ederim. Umarım sezon sonunda da bu tezahüratları duyarım. Basit şeyler en güzel şeylerdir."
 
"Benim adım Zeljko Obradovic... Benim için 'Basketbolun Mourinho'su' denmesi önemli değil. Ama Mourinho'ya da saygımız sonsuz."
 
"Şu an erken ama tabii ki kadroyla ilgili aklımda birçok fikir var."
 
"Yaz vaktinde çok söylentiler olur. Gazetelerde birçok şey yazılır. Bu kulübün tarihçesinde şampiyonluklar çok önemli. Buraya ikinci olmak için gelmedim. En başarılı takımı kurmaya çalışacağız. Hayatta farklı kazançlar vardır. Şampiyon olduğunuz zaman herkes bunu anlar. Benim için taraftarların basketboldan zevk alması kazançtır. Taraftarları tüm maçlara bekliyoruz."
 
"Basketbol hiç kolay bir oyun değil. Bizim her maçta yüzde 120'mizi vermemezi gerekiyor. Ancak o zaman mutlu olabilirim."
 
(Habertürk)
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER