ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Nisan 2014 Pazar 09:38

Başkan Ali Koç mu olacak?

Başkan Ali Koç mu olacak?

F.Bahçe'de camia gözünü Ali Koç'a çevirdi.


Seçime girmesi halinde herkes başkan olacağına inanıyor. Ali Koç'a sorulan soru ise 'sizi Fenerahçe başkanı olarak görecek miyiz ?' oluyor.

ALİ KOÇ: TRİBÜNDE GÖREBİLİRSİNİZ

Camia, Başkan Aziz Yıldırım hapse gireceği için üzüntülü... 19. şampiyonluğun heyecanı bile kayboldu, herkes buruk. Bir taraftan da "F.Bahçe'de Aziz Yıldırım sonrası yeni başkan kim olacak?" sorusuna cevap aranıyor. Tüm gözler Ali Koç'un üstünde. Herkes seçime girmesi halinde Ali Koç'un başkan olacağına inanıyor. Öyle ki "Kongrede Ali Koç tulum çıkartır. Bütün oyları siler süpürür" yorumları yapılıyor.

YARGITAY KARARI ÖNCESİ

Camiada Ali Koç'a "Başkan ol" diye büyük bir talep var. Ancak aile baskısı nedeniyle Ali Koç'un F.Bahçe başkanlığına sıcak bakmadığı bir kez daha ortaya çıktı. KOÇTAŞ Adana mağazasının açılışının ardından gazetecilerle bir araya gelen Ali Koç'a "Sizi F.Bahçe Başkanı olarak görecek miyiz?" diye soruldu. Koç, basın mensuplarıyla sohbet ettiği gün Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı'nın Aziz Yıldırım'ın itirazlarını reddettiği henüz ortaya çıkmamıştı.

SEÇİME KADAR KOÇ BASKI

F.Bahçe’ye başkan olup olmayacağıyla ilgili bu soru karşısında ise Ali Koç, “Eğer bilet alır maça gelirseniz beni tribünlerde görebilirsiniz” cevabı verdi. Koç Ailesi, F.Bahçe'nin eski asbaşkanının yeniden sportif görevde olmasına sıcak bakmıyor.
Ali Koç da bu nedenle F.Bahçe Başkanı olarak Protokol Tribünü'nde oturmak yerine bir F.Bahçe taraftarı olarak tribünde olacağı mesajını verdi. Seçimlere kadar Koç'a F.Bahçe Başkanı olması için camianın baskısı devam edecek. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER