ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Haziran 2014 Pazar 11:01

Başarısızlığı kabul eden antrenör!

Başarısızlığı kabul eden antrenör!

Aydem Pamukkale Üniversitesi'nin başantrenörü Gökhan Taştimur, "Ben başarısızım, bu sene takımımı Birinci Lig'e çıkartamadım" dedi.


Türkiye Basketbol 2. Ligi play-off yarı final serisinde İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a elenerek Beko Basketbol Ligi'ne yükselemeyen Aydem Pamukkale Üniversitesi'nin başantrenörü Gökhan Taştimur, "Ben başarısızım, bu sene takımımı Birinci Lig'e çıkartamadım" dedi.

Taştimur, yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni tebrik ederek, final oynamanın çok önemli olduğunu, kendisinin takımını o kadar iyi hazırlayamadığını belirtti. Çok üzgün olduğunu kaydeden Taştimur, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Pamukkale Üniversitesi ve Denizli'de basketbola gönül vermiş insanlar adına da çok üzgünüm. Onların böyle bir keyiften ve mutluluktan mahrum kalmaları hakikaten canımı çok fazla yaktı. Ben başarısızım, bu sene takımımı Birinci Lig'e çıkartamadım. Oyuncularım kesinlikle iftihar edilecek isimler. Adam gibi adamlar. Hepsi kaliteli, iyi insan. En önemlisi de bu zaten. Yoksa birçok teknik handikapımıza rağmen onlar buralara kadar geldiler. Herkes nerelerden geldiğimizi çok iyi biliyor. Kesinlikle ben stratejide hata yaptım. Çok üzgünüm. En güzel söylenecek şey kazananı tebrik etmek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne BEKO Basketbol Ligi'nde kucak dolusu başarılar diliyorum."
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER