ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Mayıs 2018 Çarşamba 14:34

Başakşehir, Abdullah Avcı'yı bırakmıyor

Başakşehir, Abdullah Avcıyı bırakmıyor

Turuncu-lacivertli kulübün açıklamasından: "Sözleşmesi devam eden teknik direktörümüz Abdullah Avcı'nın görevinin başında olduğunu hatırlatır, 20182019 sezonunun çalışmalarına şimdiden başladığını belirtmek isteriz"


İstanbul Başakşehir Futbol Kulübünden yapılan açıklamada, Bursaspor'un başkan adayı Hüseyin Akdemir ile teknik direktör Abdullah Avcı'nın fotoğrafının sosyal medyada farklı yerlere çekildiği belirtilerek, Avcı'nın görevinin başında olduğu kaydedildi.

Turuncu-lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 sezonunun sona ermesinin ardından Bursaspor Kulübü başkan adaylarından biri, kulüp yapımızla ilgili bilgi almak ve tesisimizi incelemek için ziyarete gelmiş, teknik direktörümüz Abdullah Avcı ile fotoğraf çektirmiştir. Daha sonrasında bazı sosyal medya hesaplarından bu fotoğraf paylaşılarak konunun farklı yerlere çekilmek istendiğini üzüntüyle görmüş bulunmaktayız. Sözleşmesi devam eden teknik direktörümüz Abdullah Avcı'nın görevinin başında olduğunu hatırlatır, 2018-2019 sezonunun çalışmalarına şimdiden başladığını belirtmek isteriz."

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER