ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2013 Pazartesi 11:16

Bakkal: "Kazanırsak iyi şeyler olacak"

Bakkal: "Kazanırsak iyi şeyler olacak"


Kardemir Karabükspor hafta sonu sahasında karşılaşacağı Bursaspor maçının hazırlıklarına dün akşam kendi tesislerinde başladı. Teknik Direktör Mesut Bakkal gözetiminde yapılan antrenmana Milli takıma çağrılan Ahmet İlhan, sakat olan Lua Lua, Uğur Uçar ve kaleci Bora katılmazken, Shelton, Gökhan Ünal, İlhan Parlak takımdan ayrı çalıştı. Koşu ile başlayan çalışmalar 4 gruba ayrılan futbolcuların ayak tenisi oynaması ile son buldu.

Mesut Bakkal, Beşiktaş karşısında alınan 1 puanın çok kıymetli olduğunu belirterek, "Bu puan takımın ivmesini tekrar kazanmasına çok katkı sağlayacak. Özellikle 10 kişi kaldıktan sonra yapılan mücadeleden inanılmaz memnunum. Yürekli oynadık, cesaretli oynadık. Bize yakışanı yaptık" dedi.
Sahalarında çok önemli bir Bursaspor maçına çıkacaklarını söyleyen Mesut Bakkal, "Ligin en iyi futbol oynayan takımı. Kazanmak için oynayacağız. Kazanınca da çok daha iyi şeylerin olacağını düşünüyorum. Lua Lua'nın İbrahim Toraman'la bir olayı var. İnşallah ceza almaz diye umuyoruz. Kararı bekliyoruz. Ahmet İlhan'ın milli takıma gitmesi bizi mutlu etti. İnanılmaz keyiflendik. Ona canı gönülden başarılar diliyorum. İnşallah sakatlanmadan döner" diye konuştu.

Beşiktaş maçında Bora'nın sakatlanarak oyundan çıkmasıyla yerine girerek başarılı bir performans sergileyen Tomiç'in ilk 11'de şans bulamamasının sorulması üzerine Bakkal şöyle cevap verdi:
"Tek amacım takımda adaletli dağıtım yapmak. Bora 4'de 4 yapan bir takımın kalecisiydi. Eğer 4'de 4 yapan takımın kalecisini yedek kulübesinde oturtturursan, amatör hocalar gibi davranırsan, takımda birlik ve düzeni sağlayamazsınız. Bu ne bana, ne de takım adaletine yakışır. Yukarıda Allah'ın sopası yok, kafana güm diye vurur. Birileri oynayacak, birileri de oynamayacak. Bu takımda yaptığım adaletli dağıtımlardan dolayı birlik sağlandı"
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER