ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 01:10

'Bahane olarak söylemiyorum ama...'

Bahane olarak söylemiyorum ama...

Galatasaray Antrenörü Ümit Davala, Gaziantepspor'u 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.


Galatasaray Antrenörü Ümit Davala, Gaziantepspor'u 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından düzenlediği basın toplantısında önemli bir 3 puan aldıklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"Zor maç olacağını önceden söyledik. Önemli olan 3 puandı ve 3 puanı aldık. İlk yarıda çok pozisyona girdik. Maçı koparabilirdik, ama olmadı. Oyunun geneline baktığımızda 75. dakikaya kadar rakibe pozisyon vermedik. Sonra golü yiyince rakibe cesaret verdik. Sonrasında Gaziantepspor takımı da daha çok gelmeye başladı. Bahane olarak söylemiyorum ama çok sıcaktı."

Sarı kırmızılı futbolcu Hamit Altıntop da önemli olan 3 puanı aldıklarını belirterek, "Gerekeni yaptık, önemli olan 3 puandı. Mutluyuz, iyi bir başlangıç oldu" dedi.

Genç futbolcu Semih Kaya ise zor bir maç olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:
"Tabii sezonun ilk haftası ve rakip takımı iyi tanıyamadığımız için zor maç oldu. İlerleyen haftalarda çok daha iyi olabileceğimizi ve daha iyi performans sergileyebileceğimizi düşünüyorum. Chedjou çok tecrübeli bir futbolcu. Fransa Ligi'nde yaptıkları ortada. İyi bir ikili olacağımızı düşünüyorum. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağız."

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER