ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2014 Perşembe 13:35

Aziz Yıldırım'dan Volkan'a sert sözler

Aziz Yıldırımdan Volkana sert sözler

Süper Kupa finalinin ardından yaptığı açıklamayla bir anda gündemin değişmesine neden olan Volkan'a Aziz Yıldırım'dan uyarı geldi.


Volkan Demirel'in penaltı atışlarında Galatasaraylı Melo ile yaşadığı gerilimin ardından yaptığı, "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin. Yoksa bana kalacak" açıklaması gündeme bir anda bomba gibi düşmüştü.

Bunun ardından Sarı-Kırmızılı kulüp Volkan'a dava açacağını belirtince, Fenerbahçe de buna kayıtsız kalmayıp sert bir açıklama yapmıştı. Volkan da FB TV'den bir kez daha Melo'yu hedef alan açıklamalarda bulunmuştu.

"KONUŞULDUKÇA TEPKİ ALIYORUZ"

Bu gelişmelerin ardından ortamın iyice gerilmesiyle birlikte devreye Başkan Aziz Yıldırım girdi. Başkan Yıldırım, yöneticiler aracılığıyla Volkan Demirel'e haber gönderdi. Yıldırım'ın, "Tamam, yeter artık. Konuyla ilgili yorum yapma ve konuşma. Biz yönetim olarak gerekli hamleleri yapıyoruz. Bu konu konuşuldukça daha çok tepki alıyoruz. Sana ceza verdirtmeye çalışıyorlar. Bunlara yem olma. Geride kalan kısmını bize bırak" uyarısında bulunduğu öğrenildi. Habertürk

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER