ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 15:29

Aziz Yıldırım'dan TFF'ye ziyaret

Aziz Yıldırımdan TFFye ziyaret

UEFA'nın disiplin sevkinden sonra Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, TFF Başkanı Demirören'i ziyaret etti.


 UEFA'nın disiplin kuruluna sevk etmesinin ardından Futbol Federasyonu'nun İstinye’deki binasında Başkan Yıldırım Demirören ile yaklaşak bir saat görüşen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, binadan ayrıldı. TFF binasından ayrılan Aziz Yıldırım açıklama yapmazken gelirken olduğu gibi giderken de kendisinin kullandığı özel araçla binadan ayrıldı.

Başkan Aziz Yıldırım, TFF binasına giderek Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya geldi. Futbol Federasyonu'nda diğer yöneticiler de bulunmasına rağmen Aziz Yıldırım'ın TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile tek başına özel bir görüşme yaptığı öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın UEFA müfettişlerinin Fenerbahçe'yi Disiplin Kurulu'na sevki sonrası gelişmeleri değerlendirmek, izlenecek yolu belirlemek için fikir alış-verişinde bulunmak üzere Futbol Federasyonu'na gittiği belirtildi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile yaklaşık 1 saatlik bir görüşme yapan Aziz Yıldırım hiç bir açıklama yapmadan İstinye'deki TFF binasından ayrıldı. Aziz Yıldırım ile birlikte görüşmeye Fenerbahçeli Yönetici Deniz Tolga Aytöre de katıldı.

Bu arada bu görüşmeye kısa bir süre sonra Rıdvan Dilmen'in de katılacağı belirtilmiş, ancak Rıdvan Dilmen'in görüşmenin 1 saat sürmesinden dolayı yetişemediği de öğrenildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER