ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 07:53

Aziz Yıldırım'dan taraftara çağrı

Aziz Yıldırımdan taraftara çağrı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Benfica maçı öncesi taraftara destek çağrısında bulundu.


Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Benfica ile yapılacak UEFA Avrupa Ligi yarı finali ilk maçında taraftarların takımlarına sonuna kadar destek olmalarını istedi.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında Yıldırım, taraftarlara yönelik, "Sevgili Fenerbahçeliler, yarın, onurlu tarihimizde çok önemli yere sahip bir maça çıkacağız. Bu gurura Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda hep birlikte ortak olacağız. Doksan dakika durmaksızın takımımızı destekleyecek, yarı finalin iki maçtan oluştuğunu unutmadan, ilk maçı avantaja çevirmek için tüm inancımızı ve takımımıza olan güveni sahaya yansıtacağız" ifadelerini kullandı.

Benfica maçının sonuna kadar aralıksız destek isteyen Yıldırım, taraftarlara şöyle seslendi:

"Sahadaki çubuklular, yedek kulübesinde görev bekleyen evlatlarımız ve bu gururun mimarı hocamız, yarın tribünleri tıklım tıklım dolduran binlere, siz Fenerbahçelilere emanet. Yarın futbolcularımıza sabırla, son ana kadar destek olmanızı, her saniye, her dakika, herkesin gıpta ile tanık olacağı eşsiz desteğinizi, her maçımızda olduğu gibi bu tarihi günde de tekrarlamanızı rica ediyorum.

Maç sırasında futbolcularımızın yapacakları hatalarda onlara tepki göstermemeniz, ıslıklamamanız, onları teşvik etmeniz, desteğiniz ile tekrar oyuna dönmelerini sağlamanız çok önemli. Yarın saatler 22.05’i gösterdiğinde, tek yürek, tek inanç, hep bir ağızdan sadece destek, hep destek, sonuna kadar Fenerbahçe diyeceğiz. Bu inanç ve birliktelik ile dileğim, yolumuzun Amsterdam olması."

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER