ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Ağustos 2014 Salı 17:38

Aziz Yıldırım:"Arda'yı aradım ve..."

Aziz Yıldırım:"Ardayı aradım ve..."

Basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, medyada Aziz "Yıldırım'dan Arda Turan'a fırça" şeklinde yer alan habere sert tepki gösterdi.


Bugün bir gazetede yer alan "Aziz Yıldırım'dan Arda Turan'a fırça" haberiyle ilgili  olarak Aziz Yıldırım şunları söyledi

"Arda Turan yarın kendileri yazacaklar bu haberin yalan olduğunu... Arayıp konuşmuşuz Diego için Arda Turan'la.  Ben Arda Turan'ı aradım durumu nedir diye sordum. Bana "Durumu gayet iyi ama sisteme göre hoca oynatmıyor" dedi. Ersun Yanal'a "Diego'yu transfer edersek ne dersin"dedik, "Ben araştırma yapayım döneyim" dedi, araştırma yaptı ve "Alabiliriz iyi olur" dedi.

"Bizim o'na kızmaya hakkımız yok"

Arda Turan bize sadece bunları söyledi. Bizim ona kızmaya hakkımız yoktur. Biz kendisinden istediğimiz bilgiyi aldık kararı biz verdik. Bunlar ayıp şeyler kaç yaşında bir oyuncu, ben herkese azarlamak için mi buradayım ya... Çok ağır konuşurum altından kalkamazsınız. Ben söylediğimin hep arkasındayım sizler gibi değilim. Lütfen doğru olanları yazın ama bunlar ayıp genç bir insanı kırmak beni oralara ulaştırmak bunları lütfen yapmayın. Ben onu neden azarlayıp kızayım ya, yaşadıklarımı ben biliyorum, benim böyle konuştuğuma dair belgeniz varsa getirin önüme koyun özür dileyeceğim. Arda Turan'a kızıyorsanız onun, Yanal'a kızıyorsanız Televizyona çıkarım herkese cevabını veririm. Buna çok üzüldüm söylemeye mecburiyeti hissettim.

İsmail Kartal ile bir anlaşma imzalamadık. Futbol A.Ş açıklar onları... Bir laf vardır camianın çocuğu diye ben buna katılmıyorum. İsmail Kartal teknik direktörlüğü haketmiş bir insandır. 2-3 gündür birlikte çalıştık hem futbol A.Ş ve spor kulübü olarak değerlendirme yaptık biz İsmail Kartal ile devam etmeye karar verdik.

" Ersun Yanal başarılı değil ama Fernerbahçe'yi şampiyon yaptı"

Ne Zico, ne Aykut Kocaman ne de Ersun Yanal başarılı olamamışlardır ama Fenerbahçe'yi şampiyon yapmışlardır. Burada bir ekip vardır. Başkanı, kongre üyesi, taraftarı,güvenliği hepsi birlikte olmuşlardır. Kimse üstüne alınmasın kimse "Ben şampiyon yaptım" demesin... Trabzonspor'a burada şampiyonluğu kaybettik sonra iki kez şampiyon yaptı. O mu yaptı birlikte mi kazanıldı. Aykut Kocaman vardı burada ligi kaybettik ama ondan sonra ki sene şampiyon olduk. Çok ağır şeyler konuşurum o zaman iyi olmaz. Biz kurumsal yapıyız diye konuşmuyoruz denge kurmaya çalışıyoruz. Rakı masalarında konuşuyorlar herkese cevabımı vereceğim. Sen de kusura bakma gerildi biraz ortam...

.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER