ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ağustos 2014 Pazar 17:05

Aziz Yıldırım rest çekti

Aziz Yıldırım rest çekti

Yobo'yu gönderemediği için Diego'ya lisans çıkaramayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Nijeryalı futbolcunun menajerine sert çıktı.


Yobo'yu gönderemediği için Diego'ya lisans çıkaramayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Nijeryalı futbolcunun menajerine sert çıktı.

Yobo'nun menajeri, oyuncunun kulüpten ayrılması için isteklerini art arda sıraladı. Bitmek bilmeyen talepler üzerine küplere binen Yıldırım, rest çekti. "Bizi köşeye sıkıştırmak istiyorlar. Tamam lan, Diego'yu götürmüyoruz" diyen başkan, Kartal'ı arayıp Sambacı'yı kadrodan çıkarttı Fenerbahçe, Glatasaray  ile yapacağı Süper Kupa kapışmasında Diego Ribas'ı oynatamayacak. Brezilyalı oyuncuya lisans çıkartmak için yabancı kontenjanını boşaltmaya çalışan başkan Aziz Yıldırım dün Yobo'nun menajeriyle yaptığı görüşmeden sonuç alamadı. Hatta başkan Yıldırım ve yönetici Mahmut Uslu'nun, Yobo'nun menajeriyle yaptığı görüşmenin oldukça gergin geçtiği öğrenildi.

"BİZİ KÖŞEYE SIKIŞTIRMAYA ÇALIŞTIRIYORLAR"

Fotomaç'ta yer alan habere göre, Yobo'nun menajerinin sürekli fiyat artırması ve bitip tükenmek bilmeyen istekleri başkan Aziz Yıldırım'ı çileden çıkardı. Fenerbahçe Diego Ribas'ı Manisa'daki Süper Kupa finalinde mutlaka oynatmak isterken, Yobo'nun menajerinin bu durumu koz olarak kullanmasına sinirlenen Aziz Yıldırım'ın, "Bizi köşeye sıkıştırmaya çalıştırıyorlar. Tamam lan, Manisa'ya götürmüyoruz o zaman" dediği ileri sürüldü. Başkan Yıldırım'ın daha sonra İsmail Kartal'ı arayarak Yobo ile anlaşma sağlanamadığını ve Süper Kupa maçına Diego'suz bir 11 hazırlamasını söylediği ifade edildi.

RİBAS, SAHAYA ÇIKABİLİR

Sarı-lacivertlilerin Diego Ribas'a yer açmak için yaptıkları görüşmelerde Cristian ve Krasic ile anlaştığı da kaydedildi. Yobo'nun menajeriyle bugün yapılacak görüşmede anlaşma sağlanırsa Ribas, Süper Kupa maçında sürpriz bir şekilde sahaya çıkabilir. Bu arada sağlık ekibi de Ribas'ın maçta oynamasına engel bir durum olmadığını bildirdi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER