ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Nisan 2014 Cuma 17:12

Aziz Yıldırım madalyayı geri çevirdi!

Aziz Yıldırım madalyayı geri çevirdi!

Fenerbahçeli futbolcu, takım kaptanı Emre Belözoğlu, şike davasına konu olan 2010-2011 sezonu lig şampiyonluğunda aldığı madalyayı başkan Aziz Yıldırım'a vermek istedi ama kabul etmedi.


Takım adına konuşma yapan kaptan Emre Belözoğlu, şike davasına konu olan 2010-2011 sezonu lig şampiyonluğunda aldığı madalyayı Aziz Yıldırım'a vermek istedi ancak Yıldırım madalyayı kabul etmedi. 

Emre, oğlu Ömer Akif'e hediye etmek istediği madalyayı, tüm takım arkadaşları adına kendisine vermek istediğini söyleyince Yıldırım, "Ben bunu senin oğluna hediye ediyorum. Sen bunu al" diyerek almadı.

Yıldırım daha sonra "Ben içeri girersem verirsin" derken, Emre'de başkana "İnşallah girmezsiniz o zaman" karşılığını verdi.

Emre Başkan Aziz Yıldırım'ı duygulandırdı

Yıldırım'ın gözlerini yaşartan Emre'nin konuşmasında, sarı-lacivertli futbolcu şunları kaydetti:

"3 Temmuz sürecinden beri hepimizin yaşadıkları, çektiğimiz acılar, sıkıntılar ortada. Dağ, büyüklüğüne göre kar, rüzgar, yağmur alıyor. Ona göre sıkıntısı da büyük oluyor. Sizler bu ailenin babasısınız, ağabeyisisiniz. Her zaman öyle gördük. Bizler size çok inandık. Diğer ağabeylerimize de çok inanıyoruz. Sizler dışarıda bizler de sahanın içinde bu camianın başarısı için elimizden geldiğince her şeyi yaptık. Bu camiaya en ufak bir leke sürdürmedik. Her zaman da buna inandık. Sizleri çok sevdiğimizi söylemek istiyoruz. Bize zamanında kızdınız, bir ağabey, bir baba gibi zamanında sevdiniz. Sizi çok seviyoruz. Bugün bir ayrılık konuşması gibi oldu bilmiyorum böyle ama. Hiçbir zaman bir ayrılık olarak bunu görmüyoruz. Çünkü siz bizim ağabeyimiz, babamızsınız. Çocuklarımıza şanlı bir şampiyonluk anlatırız inşallah. Fenerbahçe için insanlarla dost olduk ama Fenerbahçe için düşman olmak da çok güzel. Biz bu camianın evlatlarıyız, siz de babasısınız. Bu süreci bize yaşatanlar utansınlar. Şampiyonluğu ilan edecekken yine yaşatmak isteyenler utansın."

Buluşmada futbolcular ve teknik heyet Aziz Yıldırım ile toplu fotoğraf çektirdi. 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER