ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Kasım 2012 Çarşamba 09:43

Aziz Yıldırım istifa istedi

Aziz Yıldırım istifa istedi

Fenerbahçe'nin Medical Park Antalyaspor'a yenilmesinin ardından, Aykut Kocaman'ın istifası konusunda sert tartışmalar yaşandı.


3-1 kaybedilen MP Antalyaspor maçı sonrası Aykut Kocaman'ın istifasını isteyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile buna karşı çıkan Aziz Yıldırım'ın kardeşi ve Asbaşkan Ali Yıldırım ters düştüler.

Radyospor'dan Aydın Cingöz'ün haberine göre, "Ben görevde olduğum sürece Aykut Koaman takımın başında olacak" diyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3-1 kaybedilen MP Antalyaspor maçı sonrası Kocaman'ın istifasını istediği ve Ali Yıldırım'ın buna karşı çıktığı için kavga ters düştükleri iddia edildi.

KOCAMAN "ETMEM" DEDİ

Yaşandığı iddia edilen olay şöyle gelişti:                                                                               Fenerbahçe'nin 3-1 kaybettiği ve taraftarın Kocaman'ı istifaya davet ettiği maça çok sinirlenen Aziz Yıldırım, karşılaşmadan sonra Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın istifasını istedi. Bu istek üzerine Aykut Kocaman, "Ben Kasımpaşa maçında istifa ettim ama kabul etmediniz" diyerek Yıldırım'ın bu talebini geri çevirdi. Kulüp başkanının bu talebine karşı çıkan Ali Yıldırım, Aziz Yıldırım ile tartışarak ters düştüler.

Ali Yıldırım'ın, "Böyle bir dönemde Aykut Kocaman'ın istifasını istemen doğru değil" diyerek Aziz Yıldırım'a karşı çıktığı ve o maçtan sonra ikilinin arasında soğuk rüzgarlar estiği ifade edildi.

 


Aydın Cingöz / Radyospor.com


 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER