ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2013 Salı 14:29

Aziz Yıldırım için şok sözler!

Aziz Yıldırım için şok sözler!


Fenerbahçe'nin açıklamasını değerlendiren Bursaspor Basın Sözcüsü ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Eren, "Kurmuşlar bir çadır tiyatrosu oynuyorlar. Neden Avrupa'da başarılı olamıyoruz, Aziz Yıldırım'a sorsunlar." dedi.

Bursaspor'un başarılı futbolcularından Battalla'nın fotoğraflarının yeraldığı serginin açılışına katılan Selçuk Eren, gazetecilere futbol gündemini değerlendirdi.

Fenerbahçe-Bursaspor maçının ardından başlayan tartışmaları değerlendiren Selçuk Eren, şunları kaydetti: "Pazar günü için 'Kara Pazar' diyorum. Bursaspor 2004'te daha büyük kalleşlik yaşadık. 2010'da büyük bir devrim yaptık. 2010'da yaptığımız devrim halen bazılarını rahatsız ediyor. Bursaspor gibi büyük bir takımın önünü kesmek, Türkiye gibi ülkelerde yaşanıyor. Neden Avrupa'da başarılı olamyoruz Aziz Yıldırım'a sorsunlar. Daha fazla konuşmak istemiyoruz. 3 perde çadır tiyatrosu oynanıyor. Çekildik kenara seyrediyoruz. Artık bazı şeyler anlamsız. Biz Bursaspor olarak bu tabuları da yıkacağız. Çocuklarımıza biz Bursaspor olarak hep dürüstlüğü öğrettik. Çocuklarımıza yalanın kötü bir şey olduğunu öğreteceğiz. Gelecek yıllarda Bursaspor'un önünde duranların yüzünde şamar gibi patlayacak. Cuma günü tekrar bu şehir kenetlenerek galibiyetlerle sezon sonunu en üst sırada Bursaspor'u taşıyacak."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER