ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mart 2014 Pazar 17:33

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Sporcu Sağlık Merkezi'ni açtı


Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde hizmet vermeye başlayan Fenerbahçe Sporcu Sağlık Merkezi'nin açılışını, kulüp başkanı Aziz Yıldırım gerçekleştirdi.

Dereağzı’nda futbol altyapı, amatör branşlar ve spor okullarına hizmet vermek üzere planlanan Fenerbahçe Sporcu Sağlık Merkezi'nin açılışına kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler katıldı.

Fenerbahçe Sporcu Sağlık Merkezi Direktörü Asım Baykan, yaptığı açıklamada, merkezde günde 30 ila 40 kadar sporcunun sportif reabilitasyon ve fizik tedavi uygulandığını belirterek, tesis sayesinde kulübe 2, 2 buçuk milyon TL tasarruf sağlayacağını söyledi.

Fenerbahçe Kulübü Sağlık Hizmetleri Sorumlusu Mustafa Serdar Erkan ise alt yapılara ve amatör şubelere hizmet verecek bir sağlık alt yapısı açtıklarını kaydederek, "Umuyorum ki burada birçok genç sporcu yetişecektir, bunların sakatlıkları daha oluşmadan engellenecektir, oluşan sakatlıklar da en kısa sürede iyileştirilecektir. Fenerbahçe'ye hayırlı olsun." dedi.

Konuşmaların ardından başkan Aziz Yıldırım ve yanındaki heyet, tesisleri gezerek, yetkililerden merkezle ilgili bilgiler aldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER