ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 19:37

Aziz Yıldırım: Bu sezon tarih yazacağız

Aziz Yıldırım: Bu sezon tarih yazacağız

Fenerbahçe Kulübü Başkanlığı'na tekrar seçilen Aziz Yıldırım, "Bu seçim gerçek Fenerbahçelilerle günlük Fenerbahçelilerin yarışmasıydı.


Bu sezon tüm branşlarda şampiyon olup tarih yazacağız." diye konuştu.

Ülker Sport Arena'da dün başlayan ve bugün yapılan oylamayla sona eren Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'da oy kullanan 9380 üyenin 6821'nin oyunu alarak yeniden başkan seçilen Aziz Yıldırım, teşekkür konuşmasında ağır sözler söyledi.

6821 üyenin oyunu aldıktan sonra tekrar başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım, yaptığı konuşmada, "Bugün bu seçim 3 Temmuz'da yapılanların hesaplaşmasıydı." diyerek, şunları söyledi:

"Günlük yaşayanlar ile gerçek Fenerbahçelilerin yarışmasıydı. Fenerbahçe'ye ihanet edenlerle Fenerbahçe için mücadale edenlerin karşılaştığı seçimdi. Son sözümüz Fenerbahçe diyenlerin, gerektiğinde hapis yatanların mücadelesiydi.

Fenerbahçe'nin şampiyon olduğu 2011 sezonunda Ankaragücü maçında Trabzon'a karşı çalışanların karşı listede olduğu bir mücadele yaşadık. Utanmadan buraya geldiler. Bu kişiler gerçek Fenerbahçeli ise buraya gelmemeleri gerekirdi. Onlar günlük yaşayan Fenerbahçeliler idi. Biz hepimiz Fenerbahçe için varız. Biz Fenerbahçe'nin neferleriyiz. Biz Fenerbahçe'yi çocuklarımıza cumhuriyet ilkeleri doğrultusunda teslim edeceğiz. Biz her branşta çıkıp yeniden şampiyon olacağız. Yarın yine şike yapacak demesinler. Bu sezon tarih yazacağız."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER