ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 15:06

Aysal'dan Alper ve Burak açıklaması

Aysaldan Alper ve Burak açıklaması


Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Alper Potuk ve Burak Yılmaz’ın olası Avrupa transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, çıtanın yükseltilmesi gerektiğini söyledi.

TRT Spor'da açıklamalarda bulunan Aysal, Alper Potuk konusunda, "Eskişehirspor ile sezon bitene kadar görüşmek niyetinde değiliz. Eskişehirspor'un çok önemli maçları var. Lig bittikten sonra bir araya geleceğiz." dedi.

Şampiyon takımın gol kralı futbolcusu olarak öne çıkan Burak Yılmaz ile ilgili açıklamalarda da bulunan Başkan Aysal, "Burak'a teklif geldiği takdirde alıcının bir çıta belirlemesi lazım. Galatasaray'ın hedefleri belli. Bu hedefler için mali kaynaklara ihtiyacı var. Burak Yılmaz, Galatasaray'a kazandırmak şartıyla eğer istediği takdirde Avrupa kulüplerine transfer olabilir." diye konuştu.

Şampiyonluk kupasını almak istedikleri tarihin belli olduğunu dile getiren Başkan Aysal, "Henüz Futbol Federasyonu ile görüşmedik ancak ligin son haftasında 19.05'te kulübümüzün kuruluş yılını da sembolize ettiği için almak istediğimiz doğru." dedi.

GALATASARAY'IN HEDEFLERİ BELLİDİR

Başkan Ünal Aysal, Galatasaray'ın hedefleri konusunda da, "2014'te gerçekleştirmeyi planladığımız hedefleri bir yıl önce gerçekleştirdik. Galatasaray'ın hedefleri bellidir. Önümüzdeki sezonlarda da Avrupa'nın önde gelen kulüplerinden olmayı amaçlıyoruz." açıklamasını yaptı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER