ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 08:42

Aysal dedikodulara böyle yanıt verdi

Aysal dedikodulara böyle yanıt verdi

TFF'yi ziyaretinin ardından, "Başkan, Terim'i haksız buldu. Cezaya itiraz etmeyecek açıklama da yaptırmadı" iddiaları ortaya atıldı. Aysal da söylentilere Karabük'te bu resimle cevap verdi


Deplasman maçlarına gitmeyen Başkan Ünal Aysal, Karabük'te bu geleneği bozdu. Galatasaray Başkanı'nın böyle bir dönemde neden Karabük'te bulunmak istediği ortaya çıktı.

Başkan Aysal'ın TFF'ye yaptığı ziyaretin ardından ortaya bir takım iddialar atıldı. Aysal'ın bu ziyaret sırasında Fatih Terim'in, Mersin İ.Yurdu maçındaki tutumunu 'haksız' bulduğu ve cezasına itiraz etmeyeceği söylentileri çıktı. Hatta bu yüzden de Başkan Ünal Aysal'ın bir açıklama yapılmasını istemediği konuşuldu.

ASLA BAŞARILI OLAMAZ
Bütün bu iddiaların ardından Başkan Ünal Aysal, kurmaylarıyla durum değerlendirmesi yaptı ve Karabük deplasmanına gitme kararı aldı. Başkan Aysal bununla da yetinmeyerek ikinci yarıda tribüne çıktı ve Fatih Terim'le aynı yerde oturdu.

Başkan bu tavrıyla olumsuz haberlere de set çekmeyi hedefledi. Kamuoyuna vermek istediği mesaj ise şuydu: "Fatih Terim'le aramızdaki ilişkileri kimse bozmaya çalışmasın. Böyle bir şey asla başarıya ulaşamaz. Biz şampiyonluk için kenetlendik ve bu tür söylentilere itibar etmiyoruz."

4 YIL DAHA UZATACAK
Başkan'ın talimatıyla, Fatih Terim'in 9 maçlık cezasına itiraz edileceği de bu mesajı pekiştirmek için aynı gün kamuoyuna duyuruldu. Başkan Aysal, sezon sonunda Terim'in ayrılacağı iddialarına da, "Benim görev sürem 2014'te bittiği için 4 yıllık anlaşma yaptık. Sezon sonunda masaya oturup 4 yıl daha uzatırız" cevabı vermişti.

(Akşam)

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER