ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 15:31

Aysal: "Beklentimin üzerinde katılım var"

Aysal: "Beklentimin üzerinde katılım var"

Galatasaray Kulübü'nde yapılan olağanüstü seçim genel kurulda tek aday olan mevcut başkan Ünal Aysal, kongreye katılımın beklentisinin üstünde olduğunu söyledi.


Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleştirilen genel  kurulda oy kullanma işlemleri devam ediyor.

Lisenin bahçesinde üyelerle sohbet eden Aysal, basın mensuplarına  yaptığı açıklamada, üyelerin kongreye olan ilgisinden memnun olduğunu belirterek,  şu ifadeleri kullandı:

"Yaz günü herkes güneye gitmişken, bu katılım benim beklentimin  üstünde. Özellikle katılımcıların kalitesi beni son derece mutlu etti. Onlar  gerçekten Galatasaray'ın sahibi olduklarını ispat eden ve Galatasaray'ı her türlü  ortamda temsil etmeye layık olan bu deneyimli ve yetenekli üyeler. Hakikaten  Galatasaray'ın ruhu bugün burada toplanmış durumda. Hepsiyle teker teker  görüşüyorum, konuşuyorum. Bu, seçimden ziyade buluşma, eşimizle, dostumuzla,  arkadaşlarımızla eski günleri yad etme ve istikbale dönük fikir teatisi şeklinde  geçiyor."

Bir gazetecinin, güçlü isimlerin yeni yönetim kurulu listesinin  dışında kaldığını ifade etmesi üzerine Aysal, "Arkadaşlar, Galatasaray'da güçlü  isim yok. Galatasaray'da ben bir isim değildim, beni getirip başkan yaptılar.  Galatasaray'da güçlü isim yok, Galatasaray'a hizmet etme niyetinde olan insanlar  var. Camiamız zaten hep beraber, aramızda bir ayrışım yok. Herkes görev sırası  geldiği zaman o görevi yüklenecek ve yapacak. Bu bayrak elden ele dolaşacak"  değerlendirmesinde bulundu.

Transfer çalışmalarıyla ilgili bir soru üzerine ise Aysal, kongreden  sonra bu konuda hızlanmanın olacağını kaydederek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Transfer çalışmaları bir sürü faktöre bağlı, sadece seçime bağlı  değil. Önümüzdeki günlerde onu da halledeceğiz. Programımız çok açık. Zaten bizim  çok güzel bir takımımız var. Devamlılık var camiamızda. Bir iki yerde belki daha  iyisini bulabilir miyiz diye düşüncelerimiz var. Olmasa da olur ama bu  değişikliklerin olacağını tahmin ediyorum."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER