ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2013 Perşembe 12:51

Aysal: ''Aziz Yıldırım muhatabım değil''


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, “Galatasaray manipülasyonla elde ettiği gelirlerle transfer yapıyor” imasına karşı görüşlerine başvurduğumuz Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, “Cevap vermeye gerek bile duymuyorum” dedi.

Fanatik'te yer alan habere göre; Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yine polemik dolu bir gündemin fitili yakıldı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp dergisinin şubat sayısında yer alan başyazısında Galatasaray’ı hedef göstererek, “Önemli takviyeler yaptık, bunlarla gurur duyduk, her Fenerbahçeli de duymalıdır. Bu transferler, son kuruşuna kadar vergilendirilmiş olup, manipülasyonla elde edilen gelirlere dayandırıl-mamış, Fenerbahçeli’nin alınteriyle gerçekleşmiştir. Tercih sebebi ‘büyük para’ olmayanlarla kadromuzu kuvvetlendirdik. Şampiyonluk için parıltılı isimleri değil, nasıp çarptığını bildiğimiz yürekleri seçtik” ifadesini kullanmıştı. Bu sözler üzerine Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın görüşlerine başvurduk. Ancak Aysal, artık Aziz Yıldırım’ı muhattap kabul etmeyeceğini belirterek, “Cevap vermeye gerek duymuyorum. Zaten gerekli açıklamayı geçtiğimiz aylarda yapmıştım” dedi.

Daha önce ne demişti?

Aysal, yönetim kurulu üyelerine de bu konuyla ilgili konuşmamaları konusunda telkinde bulundu. Başkan Aysal’ın işaret ettiği sözleri ise yine Fanatik’te yer alan, “Büyük kulüp başkanına yakışmayan, tahrik amaçlı, mesnetsiz, sorumsuz, yakışıksız ve çaresiz ifadeler!” açıklamasıydı. Bu sözler de Aziz Yıldırım’a karşı kullanılmıştı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER