ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 11:33

Aykut Kocaman'dan Volkan'a sitem

Aykut Kocamandan Volkana sitem


Kadıköy'de hesaplar şaştı

Lider Galatasaray ve Beşiktaş puan kaybetmiş, Fenerbahçe’ye farkı kapatma adına büyük fırsat doğmuştu. Yeni transferler Emre Belözoğlu, Webo ve Ziegler kadrodaydı, Sivas sınavında Saracoğlu’nda ‘derbi atmosferi’ vardı. Fakat işler planlandığı gibi gitmedi. Sarı-Lacivertliler baskılı bir oyun oynadı, penaltı dahil çok fırsat yakaladı ama 2-1 kaybetti. Kadıköy’e şölene gelenler stadı mutsuz terk etti, Fenerbahçe zirvenin 6 puan gerisine düştü.

Medya önünde sustu

Maç sonu gözler Aykut Kocaman’a çevrildi. Kocaman, medya karşısında futbolcularını savunup, oyunun karşılığını alamadıklarını belirtti ve “Son dönemlerin en iyi futbolunu oynadık ama yenildik” dedi. Fener’in baskı kurduğu anlarda kötü bir gol yiyen Volkan’a da sahip çıktı ve iniş-çıkışlar yaşanabileceğini anlattı. Ancak kapalı kapılar ardından bambaşka şeyler yaşandı.

Finali Emre ile yaptı

Kocaman’ın, önce Bekir, Cristian ile Egemen’i hedef alıp, “Ön taraf iyi, arkası evlere şenlik. Havalı başladık diye maç garanti mi yani! Açığımız belli. Gol ararken ters topla bitiriyorlar. Kaç kere söyleyeceğim, kendinize gelin. Herkes Joseph’i (Yobo) bekliyor. Ya sakat gelirse!” sözleriyle tepkisini dile getirdiği öğrenildi. Sıra sonra Volkan’a geldi. Milli oyuncuya, “Sana kaç top geldi, kaçı içeride?” diye soran Fener’in patronu, “Kurtardıklarını saymıyorum. Beni silbaştan yaptırma” ifadelerini kullandı, finali ise Emre ile yaptı: Arka taraf bu halde... Bundan sonra sen de uyar takımı!

(Fanatik)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER