ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Haziran 2014 Cuma 15:24

Aykut Kocaman'dan Salih Uçan açıklaması

Aykut Kocamandan Salih Uçan açıklaması

Aykut Kocaman, sarı-lacivertli genç futbolcu Salih Uçan'ın gündemdeki transferine ilişkin konuştu.


Eski Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sarı-lacivertli genç futbolcu Salih Uçan'ın gündemdeki transferine ilişkin herhangi bir yorum yapmadığını vurgulayarak, "Bu tamamen kulüp yönetiminin ve teknik kadronun tasarrufundaolan bir konudur. Benim karışmam, olumlu ya da olumsuz bir yorum getirmem doğru olmaz" dedi.

Kocaman, yaptığı yazılı açıklamada, bugün bazı gazetelerde Salih Uçan ile ilgili kendi ağzından çıkan değerlendirmelere ilişkin açıklama yapma ihtiyacı duyduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Gazetecilerin sorusu üzerine Salih Uçan ile ilgili teknik yorumlarda bulundum ama haberlerde ön plana çıkarıldığı şekliyle Salih Uçan'ın gündemdeki transferine ilişkin herhangi bir yorum yapmadım, yapmam. Bu tamamen kulüp yönetiminin ve teknik kadronun tasarrufunda olan bir konudur. Benim karışmam, olumlu ya da olumsuz bir yorum getirmem doğru olmaz."
Kocaman'ın açıklamasında şu ifadeler de yer aldı:
"Gazetecilerle yaptığımız sohbette de söylediğim gibi; Salih, oyunu yönlendirme yeteneği çok yüksek olan, oyunun defansif ve ofansif yanlarını aynı şekilde oynayabilen bir oyuncudur. Bu, günümüz futbolunda çok önemli bir özelliktir. Bu da Roma Kulübü'nün ya da diğer kulüplerin dikkatini çekmiştir. Salih aynı zamanda yüksek öz güveni ve tekniğiyle son dönemlerde ön plana çıkan ve geleceği parlak bir oyuncudur. Salih ile ilgili değerlendirmelerim bundan ibarettir. Bunun dışında 'transferinin hata olacağına' ilişkin manşetlere çıkan ifadeler, tamamen ilgili gazetelerin eklemesidir. İtibar edilmemesini rica ediyorum."
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER