ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2013 Salı 10:44

Aykut Kocaman onu ilk 11'de görünce çok şaşırdı

Aykut Kocaman onu ilk 11de görünce çok şaşırdı

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçtan iki saat önce G.Saray'da Burak ve Drogba ile birlikte Elmander'in de ilk 11'de olduğunu öğrenince...


Maçtan önce G.Saraylı futbolcular "Şampiyon" tezahüratları ile soyunma odasını inletti. Kocaman duruma tepki gösteren futbolcularını "Cevabınızı sahada verin" diyerek motive etti.

Derbide Volkan ile Sabri'nin saha içinde birbirlerini boğazlamasıyla noktalanan gerginliğin maç öncesinde başladığı belirtildi. G.Saraylı futbolcuların maç öncesi soyunma odasını "Şampiyon" tezahüratlarıyla inletmesi, F.Bahçeli futbolcuların tepkisine neden oldu. Volkan, Gökhan, Semih ve cezalı olmasına rağmen arkadaşlarına destek için soyunma odasında bulunan Cristian "Gidip susturalım" diye tepki gösterince sakinleştirmek Teknik Direktör Aykut Kocaman'a düştü. Kocaman, "Sakin olun. Buna cevap vereceğiniz yer saha. Çıkın ve kimin büyük olduğunu gösterin" dedi.

Elmander'i gördü 'Tamam' dedi

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçtan iki saat önce G.Saray'da Burak ve Drogba ile birlikte Elmander'in de ilk 11'de olduğunu öğrenince önce şaşırdı sonra yardımcılarına "Bu maçı kazandık" dedi. Kocaman, hiç beklemediği Elmanderli kadro üzerine futbolcularıyla kısa bir toplantı yaptı ve yeni görevlerini anlattı. Elmander 45'te oyundan çıktı ama F.Bahçe ilk yarıda attığı iki golle maçı kazandı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER