ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 16:08

Aydınspor 1923 seyirci desteği istiyor

Aydınspor 1923 seyirci desteği istiyor


Aydınspor 1923 Teknik Direktörü Hüsnü Özkara, hazırlık maçları ve TSYD maçlarıyla iyi başladıkları ligde başarılarının devam etmesi için seyirci desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi.

İlk maçlarda başarı için tribünlerde seyirci desteğinin önemli olduğunu belirten Aydınspor1923 Teknik Direktörü Hüsnü Özkara, “İyi bir başlangıç yapmak için seyircimizi arkamızda görmek istiyoruz.” dedi.

2013-2014 sezonunda Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup mücadele edecek olan Aydınspor 1923 çalışmalarına 8 Temmuz'daki antrenmanla başladıklarını, çalışmaların bu hafta Dardanelspor ile bu pazar oynayacakları ilk maç için olduğunu kaydeden Özkara, "Çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. Yaptığımız transferlerle takımızı tam bir kolej havası içerisinde. Oyuncularımız büyüğünde küçüğüne uyum içerisindeler. Aydınlı 3 genç oyuncumuz var. 3 tane Aydınlı. Bunlarda takımla müthiş uyum içerisindeler. Takım diyolağumuz ve uyum çok iyi. En son aldığımız kupa yaptıklarımızın yansıması. Bunu güzel bir anı olarak, kazanılmış coşkuyla alınmış bir zafer olarak onu olduğu yere bırakmamız lazım. Eğer oraya bağlı kalırsak yarın hüsrana uğrarız. Hazırlık maçları ile lig maçları çok farklı. Hazırlık maçlarına takılır kalırsak başarılı olamayız. Seyircimizden ilk maçlarda çok desteklerini bekliyoruz. İyi bir başlangıç yapmak için seyircimizi arkamızda görmek istiyoruz." diye konuştu.

Bu arada pazar günü saat 16.00'da oynanacak olan ilk maç, aşırı sıcakların futbolcuları olumsuz etkileyeceği gerekçesiyle Dardanelspor ve Aydınspor 1923’ün de istekleri doğrultusunda saat 17.00’e alındı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER