ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Kasım 2013 Cuma 08:15

Aydınlar: Yıldırım biraz dinlensin

Aydınlar: Yıldırım biraz dinlensin

Mehmet Ali Aydınlar, seçimli genel kurul’daki en ciddi rakibinin görevi bırakma vaktinin geldiğini söyledi


F.Bahçe'de Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı için artık sadece iki gün kalırken başkanlığa aday olduğunu açıklayan dört isim içinde mevcut başkan Aziz Yıldırım ve Futbol Federasyonu Eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar arasındaki çekişme de tüm hızıyla devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Ülker Sports Arena’nın karşısında kurdurduğu seçim ofisinde çalışmalarını sürdüren Aydınlar, kendisinin başkan seçilmesinin Aziz Yıldırım için iyi olacağını söyledi. Dün akşam ofisinde bir konuşma yapan Aydınlar, “Aslında Aziz Yıldırım’a iyilik yapıyoruz. Biraz ailesine zaman ayırması gerekiyor.

‘KOÇ, BENİ KARALAMAZ’

Başkanlıktan ayrılması sağlığı için de iyi olacak. Yıldırım seçim süreci boyunca günde 4 saat zar zor uyuyor.

Kulüpçalışanlarına sesleniyorum, hiçbir endişeleri olmasın. Başkan seçilirsem kimseyi işten çıkartmayacağım. Herkes işten çıkarsa kimle çalışacağız... ‘Aydınlar gelince herkesi kovacak’ diyorlar; böyle bir şey yok.

Oylamada büyük fark olmaz; \%20 veya 30 fazla oy alırız. İddialıyım çünkü her geçen gün desteğin çığ gibi büyüdüğünü görüyorum. Mesela bugün (dün) destek için yanıma biri geldi bu kişi bana daha önce dava açan biriydi. O bile desteğini iletti.

Ali Koç yapacağı açıklamada beni karalayacak bir konuşma yapmaz. Mutlaka onun da desteğini ileteceği kişiler olacaktır.

Genel?Kurul’da hep salonda olacağım. Orada bana tepki olacağını sanmıyorum. Eğer olursa, bu bana eksi yazılmaz. Kime yazılacağı belli.”

Liste savaşları

F.Bahçe'de?pazar günü yeni başkanın belli genel kurul öncesi adaylar Aziz Yıldırım ile Mehmet Ali Aydınlar bugün basın mensuplarının karşısına çıkacak. Mevcut başkan Yıldırım’ın basın toplantısı Faruk Ilgaz Tesisleri’nde 14.00’de başlayacak. Aydınlar ise Four Seasons Hotel Bosphorus’ta 17.00’de açıklamalarda bulunacak. 2 adayın da ekibinde kimlerin yer aldığı da bu basın toplantılarında ortaya çıkacak.

(Vatan)

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER