ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 08:51

Aybaba'dan 'Son 5 dakika' itirafı

Aybabadan Son 5 dakika itirafı

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, 5-3 kazandıkları Antalyaspor maçının ardından bakın neler söyledi.


Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Medical Park Antalyaspor maçının ardından içini döktü.

Samet Aybaba, her zaman olduğu gibi çok iyi başladıkları maçta çok pozisyon bulduklarını ve çok gol attıklarını söyleyerek, "Birtakım şeylerden memnunum. Ancak bir türlü iyi savunma yapamıyoruz. Çok basit goller yiyiyoruz. Oyuncularımı kutladım. Mücadeleleri iyi, inanılmaz istekliler.

Herkes iki kişilik oynuyor. Yediğimiz basit gollerle ilgili çok ciddi çalışma yapmalıyız. Daha çok gol atan takım görüntüsünü devam ettirip, basit gol yiyen takım hüviyetinden çıkmalıyız. Daha iyi olması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz" dedi.

Mevcut kadroyu en iyi şekilde kullandıklarını da ifade eden Aybaba, "Bir şeyi başarabilmek için birbirimizi anlamalıyız. Biz birbirimizi anlayan takım olduk. Almeida ve diğer oyuncular birbirlerini anlıyor. Biz bir aileyiz. Biz daha bir şey başarmış değiliz. Önümüzde daha çok uzun yol var. İyi takım olduk ama daha bir şey yapmış değiliz. Beşiktaş büyük takım. Daha sakin, daha çok çalışarak, camiamızla başarıyı yakalamalıyız" diye konuştu.

"SON 5 DAKİKADA AKLIMDAN ÇOK KÖTÜ ŞEYLER GEÇTİ"

Aybaba, yayıncı kuruluşun sorusu üzerine maçın 4-2'den maçın 4-3'e gelmesiyle ilgili "Son 5 dakika aklımdan çok kötü şeyler geçti. Beşinci gol bizi rahatlattı." ifadelerini kullandı.

 

 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER